Adrianin spomínaný príspevok mnohých nielen prekvapil, ale dokonca aj poučil a možno aj motivoval. „Dlho som rozmýšľala, či sem capnem túto porovnávačku. Ja, rok dozadu, som vyzerala tak, ako som vyzerala... neriešila som to, bola som spokojná a mala veľa roboty atď... a dnes, po roku, keď sa pozriem na seba, poviem si... lepšie. Mám 43 rokov a cítim sa asi najlepšie za celý svoj život," spustila na internete schudnutá Adriana a svoje šťastie opísala aj ďalej.

„Deti mám zdravé, dospelé, mám chlapa, čo ma na rukách nosí a ja sa vkuse usmievam. Ale niekde to predsa len začalo. A to u Mirky (pozn. red.: z kozmetického salóna), áno, tu ma Mirka nakopla k tomu, aby som si prestala myslieť, že moja pleť je v pohode. A nakopla ma jednoduchou vetou: Pane Bože, vy musíte byť strašne unavená!!! Ja???? Čo mam energie za 3?? Áno, jete všetko možné a pritom, keď sa pozriem na vašu pleť, tipujem, že ste krvná skupina B. A tu som prestala dýchat... z jediného pohľadu na moju pleť takto ma prečítať?? Takže postupne," približovala začiatky svojho chudnutia markizáčka, ktorá sa s fanúšikmi podelila aj o 5 krokov, ktoré podnikla.

Adriana po boku priateľa žiari.
Zdroj: Instagram A.P.


„KROK č. 1 - začala som sa stravovať podľa krvných skupín (Bukovský by mi síce oponoval... ale mne to funguje) a piť veľa vody. Bála som sa klamať, lebo Mirka (fakt neviem, ako to robí) ma vždy pri prehrešku odhalila. Odvtedy je to rok, pravidelne k nej chodím a som MAX spokojná. KROK č. 2 Procedúry LPG mi nakopli telo tak, že som opäť začala strácať na váhe, stále bez cvičenia. Stravu, už upravenú, som zastabilizovala na 3x jedlo denne (každému vyhovuje niečo iné), lebo som sa tešila z každej pochvaly, ako vyzerám dobre... veď to poznáte, to my, ženy, ľúbime," usmievala sa Poláková a ďalej odhaľovala svoj recept. „KROK č. 3 Vlasy. Vždy som si vravela a však nejaké sú, a to mi stačí. Potom si ma vzal do parády vlasový stajlista a zrazu sú pevnejšie, hustejšie a nemusím len cop nosiť. KROK č. 4 nikdy by som si nemyslela, že aj pekné nechty dokážu tak utvrdiť pocit, že takto má vyzerať pekná žena, KROK č. 5 - dodržiavať pravidelne krok č. 1, 2 a 3. Raz do mesiaca si dva-tri dni vyhradím iba pre seba a či to funguje... posúďte sami," dodala markizáčka a okamžite ju zaplavili pochvalné komentáre. A veru, je čo obdivovať! Aha!

FOTO Adriany po roku a predtým nájdete v galérii tu >>

Prečítajte si tiež: