Hneď, ako sa Matej, ktorého z Farmy túto stredu okamžite vyrazili (reality šou sa natáča s časovým predstihom dva týždne, preto, pochopiteľne je ešte stále na obrazovkách, pozn. red.) začal Gabovi vyhrážať, sa ozvali všetci farmári. ,,Matej, ale toto nemôžeš! Je to hra! Nevyhrážaj sa tu!" povedala mu aj Deya. ,,Ja sa môžem vyhrážať komu chcem!" agresívne reagoval. Gabo si však vybral Majkyho. Ako druhý duelant si tak chlapec z Čadce mohol vyberať disciplíny. Ten sa rozhodol pre takéto poradie: Šikovnosť, prekvapenie, vytrvalosť, almanach a sila. Prvá disciplína mala názov - Udrž vajcia. Úlohou bolo na tele udržať čo najviac vajec, no nesmeli si pomôcť oblečením. Keď duelantov Evelyn odštartovala, farmári mali skutočnú podívanú. Taký Gabo si totiž jedno vajce vložil aj do úst.

Víťazom duelu sa stal Gabo a šou opustil Mário Krkoška z Čadce.
Víťazom duelu sa stal Gabo a šou opustil Mário Krkoška z Čadce.
Zdroj: tv markíza

A víťazom tejto disciplíny sa stal Gabo.  Nasledovala Šikovnosť s názvom Držanie kapusty. Obaja mali v každej ruke jednu kapustu a ruky museli mať upažené. Keď niekomu padli ruky nižšie, ako je upažmo, prehral. A túto disciplínu suverénne vyhral Gabo. Pred sebou mali obaja Pílenie dreva. A tu už stála šťastena na strane Majkyho. No potom prišiel na rad vedomostný duel, kde exceloval Gabo a stal sa víťazom celého duelu. Majky, ktorý sa však na Farme veľmi nenadrel, šou opustil a do hry sa vrátil pracovitý Gabo. 

Farmárov však po dueli čakal výnimočný večer, a to svadba. Markíza totiž prednedávnom vyhlásila súťaž pre páry, ktoré by sa chceli vziať a svoju lásku by neváhali spečatiť pred zrakmi farmárov, Evelyn, hospodára Martina a aj televíznych divákov na celom Slovensku s tým, že obrad bude, samozrejme, uzatvorený podľa platných zákonov. Z množstva prihlásených párov, ktoré sa do výzvy zapojili, sa šťastie usmialo na Danielu a Michala. Spoznali sa pred 3 rokmi a do súťaže ich prihlásila Daniela, ktorá je veľkým fanúšikom drsnej reality šou. ,,Bola som v strese, som nevedela, čo a ako bude. Ale keď som sa so všetkými zoznámila, už to bol taký lepší pocit," povedala po príchode na statok nevesta, o ktorú sa po celý čas staral starejší Rasťo. Pre novomanželov farmári vyzdobili aj interiér ich Sluhovne, kde zaľúbenci strávili prvú svadobnú noc.

 

ZÁBERY ZO SVADBY V GALÉRII 

Mohlo by vás zaujímať: