Prvý priamy prenos The Voice prebehol minulú sobotu a bol skutočne zásadný. Z dvanástky súťažiacich totiž zostalo len osem. Ako to počas spomínaného večera vyzeralo? Prečítajte si tu >>

A ani dnešok, kedy mali kouči len poradný hlas, keďže rozhodovali esemesky, v zaujímavých vystúpeniach nezaostával. Po boku finalistov sa totiž predstavili aj exkluzívni hostia. Ako napríklad skupina Olympic, spevák Ondřej Ruml či Mária Čírová. A nechýbali ani IMT Smile. 

O rozruch sa však postarala aj česká raperka Sharlota, ktorá spolu so spíkrom Matúšom Krnčokom moderuje zákulisie šou a video s ňou si mohli diváci pozrieť aj na facebooku. Nahodila totiž outfit, ktorý pôsobil nielen výstredne, ale aj vulgárne, priam až lacne. 

AKO VYZERALA SHARLOTA a VIAC FOTO z prenosu nájdete tu >>

1. Ako prvá sa mikrofónu chopila Valentína Vlková, ktorá to odpálila songom I say a little prayer. „Valentínka, musím sa priznať, že je veľmi ťažké hodnotiť týchto posledných 8," povedal Vojta Dyk, ktorý sa preto rozhodol hľadať vo výkonoch chyby, no tu žiadnu nenašiel. „Chcela by som povedať, že si veľmi vážim tvoj čas a to, ako sa venuješ hudbe. Viem, že je to z celého tvojho srdca. Dnes si nám predviedla krásne otvorenie tohto večera," žasla Jana Kirschner, ktorá je presvedčená, že Aretha Franklin by na ňu bola hrdá. 

Valentína si spev užívala.
Valentína si spev užívala.
Zdroj: tv markíza

2. A potom prišlo špeciálne vystúpenie. Annamária D´Almeida, Diana Kalashová a Mária Čírová, ktorá sedela za klavírom, si na pódiu strihli pieseň Slobodná. Vyslúžili si mohutný potlesk a dokonca aj standing ovations. „Teraz je to zvláštne, že máme spolu robiť rozhovor," chichúňala sa moderátorka The Voice Tereza Kerndlová, ktorej dala Mária za pravdu. „Je to divné, že teraz som tu medzi dievčatami, ale, keď chceš..." povedala a pridala sa ku kolegyni, ktorá sa jej spýtala či sa necíti trošku ako schizofrenik, že je dnes nielen speváčka, ale aj moderátorka. „Je to divnejšie, veľmi sa teším, že sme si mohli takto s dievčatami zaspievať. Kali, páčilo sa ti to?" spýtala sa Čírová. „Odpadol som z toho,"zahlásil raper.

Takto si to na pódiu užívali.
Takto si to na pódiu užívali.
Zdroj: tv markíza

pokračovanie na ďalšej strane >>