Pred duelom prišiel hospodár Martin Bagar na kontrolu splnenia úloh. Chlapov vychválil do nebies, no poriadne sklamaní ostal z dievčat. Tie sa totiž od práce na statku nijako nepretrhnú, radšej si cez deň valčekujú zadky a vyhovárajú sa na prudké slnko. Keď však prišiel čas na ,,čančanie" sa pred duelom, unavené už odrazu neboli.

Farmárky sa od práce nepretrhnú, ale keď príde čas na maľovanie, vtedy vždy pookrejú.
Zdroj: TV Markíza

V dueli sa stretli Eva a Simona. Útla Eva však začala súboj dosť nešťastne. Prvou úlohou oboch žien bolo rozpoznať desať náhodných zvukov, ktoré súvisia s prírodou a chovom farmy a následne vybrať z kartičiek obrázok, ktorý počuli. V tejto disciplíne však Eva totálne zlyhala. Nasledovalo preťahovanie lanom. V tejto disciplíne sa Eva rozhodla úplne rezignovať a stav bol 2:0 pre Simonu.

Eva preťahovanie lanom vzdala.
Zdroj: TV Markíza

V tomto momente si už boli farmári istí, že Eva v šou končí. Prekvapivo, v disciplíne s názvom Vrkoče však zamakala a Simonu porazila. Šikovnejšia bola následne aj v skladaní kociek, z ktorých ako prvá poskladala zvonček. Poslednou dicsiplínou, ktorá mala rozhodnúť, kto v hre ostáva, bol vedomostný duel. A zrejme už vtedy bolo všetkým jasné, kto bude excelovať. Eva trafila všetky otázky a duel vyhrala.

49-ročná žena tak farmárom poriadne vytrela zrak. Ďalší farmár, ktorý počas duelu prekvapil, bol aj fialovovlasý Filip. Ten si nechal od žien spraviť mejkap a dokonca mu nalepili aj umelé mihalnice. Doslova vyzeral ako vymaľovaná kraslica. Kto bude nový farmár týždňa, uvidíte v pondelok večer na Markíze.

FOTKY Z DUELU A VYMACHLENÉHO FILIPA SI POZRITE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: