Štvrtým hosťom živého prenosu očkovacej lotérie bol sólista baletu SND Andrej Szabo. Ten z veľkého osudia vyžreboval Dominiku z obce Klin. Keď však vytočili jej číslo, nastala poriadna dráma. Dominika mala obsadené. ,,Ajajajaj. To je tón, ktorý sme nechceli počuť," reagovali moderátori Vera Wisterová a Marcel Forgáč. ,,Uvidíme, čo sa bude diať. Vyzerá to tak, že ešte jeden pokus. Skúsime volať znova. Podľa štatútu ešte raz môžeme skúsiť volať a akonáhle tam bude obsadzovací tón, tak asi to bude tak, že zakončíme večer dvoma stovkami tisíc," pokračoval Marcel. Opäť sa však ozval obsadzovací tón.

Očkovacia lotéria opäť ZDVIHLA ľuďom TLAK: PODVOD v priamom prenose! Odkazujú diváci

,,Vyzerá to tak, že má mód nerušiť. Čakáme, či bude eše jeden pokus alebo to odpískame," zamýšľal sa Forgáč a pokračoval. ,,Rozhodnutie padlo v tejto chvíli. Ideme volať do tretice." A konečne sa ozval vyzváňací tón. ,,Dominika, s kým ste doteraz telefonovali?" okamžite sa jej opýtal Marcel. Dominika však odpovedala, že s nikým. ,,No mali sme obsadzovací tón," opravil ju Marcel a Dominika odrazu povedala, ako to bolo. ,,Noooo babka mi volala," priznala nesmelo. ,,Aha... nooooo! Neklam do telky sa hovorí!" vykríkol Marcel a Dominika sa okamžite ospravedlnila. 

Dominiku vyžreboval sólista baletu SND Andrej Szabo.
Zdroj: RTVS

,,Prepáčte, babka mi volala," reagovala ešte raz Dominika, ktorá následne povedala správne heslo a vyhrala 101-tisíc eur. ,,To bolo doslova vydreté víťazstvo," smial sa Marcel. Dominika výskala od radosti. ,,Nikdy by som tomu neverila! Ježiš to je šťastie, ďakujem!" plakala od dojatia výherkyňa a Marcel iba dodal: ,,Dominika, viete čo ešte urobte? V archíve si pozrite, ako prebiehal telefonát vám, dobre? Pretože toto nie je prvý pokus, aby bolo jasné!" Dojatá diváčka však dodala, že ďakuje aj za to. 

AKO TO PREBIEHALO, SI POZRITE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: