Dorota je majiteľka cestovnej kancelárie a expertka na exotické Maldivy a Slovákom navrhla riešenie, ako sa vyhnúť stresu, panike a obáv z nakazenia. „Ušli sme na Maldivy pred lockdownom a chceme vám navrhnúť to isté. V podstate, keď človek ujde, chráni seba i najbližších, lebo tu sa nemá ako nakaziť a človek nie je doma zavretý. Maldivy majú iba 5 – 10 prípadov denne a to len v hlavnom meste. My sme na malom romantickom ostrovčeku, korona tu nie je, je tu viac-menej sloboda, rúška sa nosia do obchodov, aj to nie každý ho má. Celkovo tu panuje veľmi dobrá nálada. Minimálne sa tu dá aj pracovať, aj učiť sa na diaľku. S Filipkom (Dorotin syn, pozn. red.) si to tu užívame,” hovorí Nvotová vo videu.

„Príďte aj s rodinami, deťmi, miestni sú priateľskí, nie je tu vôbec draho. Pripravili sme pre vás špeciálny balíček. Dá sa tu byť aj mesiac na turistické víza a prečkať tieto ťažké časy v bezpečí, bez nutnosti byť zavretý doma,” pokračuje. Nápad sa zdá, samozrejme, fajn, keďže pred vstupom do lietadla sa povinne testuje a rovnako všetkých testujú aj po pristátí a do rezortov púšťajú iba tých s negatívnym výsledkom, no ak naozaj chcete utiecť pred koronou, najlacnejší špás to nebude.

ZÁBERY Z HOTELA NA MALDIVÁCH, KTORÝ PONÚKA NVOTOVÁ, NÁJDETE V GALÉRII >>

Hotel priamo na pláži s peknou záhradkou, ktorý ponúka speváčka, vás vyjde na 14 dní pre dve osoby 1 820 eur, k tomu si však treba prirátať ešte letenku cca 650 – 750 eur na osobu. Výsledná suma je tak  približne 1 700 eur na osobu, za ktorú si užijete dva týždne v raji. Nezabúdajte však na výdavky, ktoré miniete na bežné potreby počas dovolenky. Nemáte toľko našetrené? Nič to, Dorota má pre vás originálnu radu. „Možno vám napadne, že na to nemáte, ale budete prekvapení, cenovo to nie je také strašné. Ja osobne, keby som musela predať telku a auto, tak by mi to za to stálo, aby som nemusela byť mesiac s malým zavretá doma,” radí Slovákom.

Anketa
Je podľa vás Nvotovej ponuka na Maldivy vhodná v tejto ťažkej dobe?

Mohlo by vás zaujímať: