Šibalské úsmevy s fonendoskopom, obtiahnuté tielka, koženka či odhalená hruď v rozopnutej košeli.

To je iba malá ukážka toho, čím sa momentálne Bukovský snaží svojich pacientov ohúriť. Pri pohľade na tento „modelingový“ počin však nastáva otázka. Myslel to naozaj vážne? Otázne totiž je, či pán doktor takpovediac trochu neprestrelil.

Hoci sa hovorí, že proti gustu žiaden dišputát, ale fotky Bukovského sú naozaj viac než odvážne. Americký úsmev, drsniacky outfit a pózy, za ktoré by sa nemusela hanbiť žiadna topmodelka, sa okamžite stali terčom posmeškov.

Na internete dokonca ponúka presný návod, ako si tieto fotky v tom najväčšom rozlíšení môžu ľudia stiahnuť do svojich počítačov. Prečo sa Bukovský rozhodol nafotiť takýto „book“, ktorý sa objavil aj na internetovej stránke klinickej výživy, sme sa nedozvedeli.

„O chvíľu sa mi začína prednáška, nemôžem teraz hovoriť,“ reagoval Igor, ktorý je očividne oveľa lepší doktor než model.

A keďže výber „pózovačiek“ je naozaj bohatý, Bukovský zrejme očakáva od návštevníkov stránky, aby mu pomohli vybrať top záber, s ktorým sa bude môcť vo veľkom hrdo prezentovať.