Patrik Rytmus Vrbovský a Jasmina Alagič sú spolu presne rok, od mája 2018. V novembri sa zasnúbili a na Štedrý deň oznámili, že čakajú spoločné dieťa. Už dnes sa z nich stanú manželia. Svoju lásku spečatia v krásnom renesančnom zámku v Pezinku.

Okrem naozaj luxusných priestorov ich bude čakať vyberané menu, nádherná sála, wellness a obrad pod holým nebom. A aby ich veľký deň prebehol bez problémov, na pokojný priebeh bude po celý čas dohliadať ochranka. Už teraz je jasné, že veľkolepá svadba, ktorú dvojica pripravuje už niekoľko mesiacov, bude stáť naozaj za to.

V zámku v Pezinku sa bude konať ich veľkolepá svadba.
V zámku v Pezinku sa bude konať ich veľkolepá svadba.
Zdroj: Palace Art Hotel Pezinok

Podarilo sa nám zistiť, že medzi VIP hosťami sú naozaj zvučné mená nášho šoubiznisu. Hosťom bude hrať Kmeťoband a počas obradu bude spievať speváčka Anita Soul. No medzi pozvanými sa nájdu aj celebritná lekárka Alena Pallová, tanečník Fredy Aysi, športovec Tomi Kid Kovács či raper Ego, ktorý bude aj Rytmusovým svedkom.

Na svadobných hostí mali však špeciálnu požiadavku. Nechcú, aby počas ich veľkého dňa uverejňovali fotky na sociálnej sieti. Celebritná svadba si vyžaduje, aby hostia prišli aj s veľkolepým darom či prekvapením. Budúci manželia sa však rozhodli, že žiadne svadobné dary nechcú, no budú veľmi radi, ak ich hostia prispejú Autistickému centru Drahuškovo.

Dôverná kamarátka Gabika Drobová si pre dvojicu pripravila milé prekvapenie.
Dôverná kamarátka Gabika Drobová si pre dvojicu pripravila milé prekvapenie.
Zdroj: Emil Vaško

Nielen Rytmus, ale najmä Jasmina má toto zariadenie veľmi rada, keďže je s ním úzko spätá jej najlepšia kamarátka Razija Trnačevič. Od dvojice tak pôjde o krásne gesto, keď pomôžu dobrej veci a navyše ešte aj svojmu blízkemu okoliu.

No taká Gabika Drobová, ktorá je ako Jasminina druhá mama, si predsa len dar neodpustila. Ten pár dní pred svadbou priniesla do zámku. Zaľúbencom sa rozhodla darovať elegantnú zlatú slávobránu, ktorú v minulosti použila na eventoch. Pretože ju tento skvost veľmi zaujal, rozhodla sa ho darovať práve Jasmine a Rytmusovi.

Na svadbe nebude chýbať

  • Kmeťoband
  • Anita Soul
  • Alena Pallová
  • Fredy Aysi
  • Tomi Kid Kovács
  • Ego a iní

PREKVAPENIE OD DROBOVEJ NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: