Televízne relácie zamerané na rady a tipy pre ženy, zdravie, módu či lifestyle, boli u nás vždy pomerne populárne. Dôkazom toho je aj Dámsky klub, ktorý už niekoľko rokov neodmysliteľne patrí do vysielacej štruktúry verejnoprávnej RTVS. V relácii fungovalo od začiatku absolútne všetko, čo bolo aj zásluhou moderátorských dvojíc.

Iveta Malachovská sa na obrazovke pravidelne objavovala spoločne so Soňou Müllerovou a Andrea Chabroňová moderovala po boku Karin Majtánovej. Pozornému oku diváka však istotne neušlo, že tomuto rozloženiu dvojíc je definitívny koniec.

Po novom moderuje Iveta s Andreou.
Po novom moderuje Iveta s Andreou.
Zdroj: rtvs

Karin najnovšie moderuje so Soňou a Iveta s Andreou. Televízia to divákom objasnila prostredníctvom statusu na sociálnej sieti, ale až po mesiaci, čím reagovala na čoraz častejšie otázky a nespokojnosť s novinkou. „Od nového roka sme sa spolu s našimi dievčatami rozhodli pre takúto zmenu pevne dúfajúc, že sa vám všetkým toto ozvláštnenie bude páčiť a na obrazovkách ho uvítate,“ znelo oficiálne vyjadrenie tvorcov programu.

Ak si však naozaj myslíte, že dôvodom bola snaha oživiť reláciu v novom roku, mýlite sa. Za všetko môžu totiž nezhody medzi dvomi najmladšími moderátorkami Dámskeho klubu, čiže Andreou Chabroňovou a Karin Majtánovou.

„Dlhodobo bolo medzi nimi napätie. Dokonca aj diváci už cítili, že to nefunguje tak ako kedysi. Došlo medzi nimi k viacerým nezhodám, až sa rozhádali úplne. Preto sa rozhodli dať ich od seba,“ prezradil nám k celej kauze náš zdroj z prostredia relácie. „O žiadnu nezhodu nejde, táto výmena bola dohodnutá dopredu už dávno,“ uzavrela celú situáciu Iveta Malachovská.

FOTOGRAFIE DÁMSKEHO MAGAZÍNU NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Prečítajte si tiež:

Všimli ste si napätie medzi Andreou a Karin? Napíšte nám do diskusie!