Veľkolepá šou The Voice sa konečne vrátila na televízne obrazovky. Spevácka súťaž, ktorá sa teší obrovskej popularite vo svete, odštartovala skutočne vo veľkom štýle a diváci program vychválili do nebies. Pred kamerami sa totiž predstavili skutočné spevácke talenty a neuveriteľné hlasy. No vo chvíli, keď sa na pódiu ukázala prvá nádejná speváčka a koučovia začali robiť svoju prácu, sa začalo poriadne divadlo.

The Voice Česko Slovesnko
The Voice Česko Slovesnko
Zdroj: TV Markíza

Kým ostatní koučovia robili primeranú zábavu, Jana Kirschner nedokázala svoje emócie držať na uzde. Hádzala rôzne grimasy, rozhadzovala rukami, no divákov rozčuľovalo aj niečo iné. Nedalo sa totiž nevšimnúť si, ako si neustále prehrabuje vlasy a hádže si ich zo strany na stranu. A po pár minútach to už pôsobilo poriadne rušivo. A diváci okamžite reagovali. ,,Ja viem, že prejavuje emócie, ale preboha, prečo až tak prehnane? Veď na to sa nedá pozerať!"spustila fanúšička šou v komentári na sociálnej sieti. A okamžite sa k nej pridali ďalší. ,,To čo si Kirschner kompenzuje tým prehrabávaním vlasov? " alebo ,,Kirschner.... Jedno veľké NIE! Je neskutočne afektovaná!" ,,Asi to nebudem pre Kirschner pozerať, je hrozne trápna!" ,,Mohol by prosím ten Kirschner niekto dohovoriť? To čo tam predvádza?" ,,Neviem, o čo jej ide, ale tá Kirschner je preafektovanejšia ako všetky tv show za 10 rokov. Maximálne na nervy a trápne. Neviem, či sa cíti tak blbo aj ona, ak sa vidí potom alebo má tak dobre zaplatené. Očakávam, že sa k tomu vyjadrí niekto kompetentný," reagoval divák Vlado. ,,A viete, kto štve mňa? Kirschner! Správa sa ako totálna... Neviem, na čo sa hraje. Šou perfektná, ale ona je jediná, na čo sa tam nedá pozerať!" napísala česká diváčka Lucie. ,,Strašne mi ide Kirschner na nervy, vkuse si hrabe do tých vlasov!"pridala sa Veronika.

Šou The Voice Česko Slovensko
Šou The Voice Česko Slovensko
Zdroj: TV Markíza

Druhej skupine sa však emocionálny prejav páčil. ,,Bola super! Konečne, kto ukázal pravé emócie!"napísala diváčka Nina. ,,Z Jany išla neuveriteľná energia. Páčilo sa mi, ako prejavovala to, čo cíti," vyjadril sa divák Patrik. ,,Ľudia, čo riešite, skúste si do toho kresla sadnúť vy a dokázať to, čo ona a potom hejtujte," napísal Števo. A čo na to Markíza? ,,S výkonom Jany Kirschner ako koučky v šou The Voice sme nadmieru spokojní. Jej prirodzenosť a spontánnosť je mimoriadnym oživením programu. Je len prirodzené, ako vo všetkom v živote, že nie každému môže jej spontánny prejav vyhovovať. Šou však sledovali stotisíce divákov, pár desiatok neracionálnych tzv.  hejtov netreba preceňovať. Veríme, že Jana neuberie z plynu a bude sama sebou, to je na nej pre program to najcennejšie," reagoval riaditeľ PR a marketingu Markízy Michal Borec. A čo na ňu hovoríte vy? Išla vám tiež na nervy alebo takýto prejav spontánnosti a emócií je vám sympatický?

ZÁBERY JANY KIRSCHNER ZO ŠOU V GALÉRII

Prečítajte si tiež:

Prekážalo vám jej vystupovanie? Napíšte nám do diskusie!