V aktuálnom ročníku speváckej šou rozhoduje o postupe súťažiacich až päťčlenná porota, ktorá svojimi hodnoteniami viackrát vytočila divákov pri obrazovkách. Pred pár týždňami poslali nekompromisne domov talentovanú dievčinu, ktorá bravúrne odspievala náročnú skladbu od Christiny Aguilery či mladú rockerku, ktorej Marián Čekovský vyčítal, že má iba 15 rokov.

Neskôr však ďalšie dievčatá, v rovnakom veku, bez mihnutia oka poslal ďalej. „Môže mi niekto vysvetliť, čo znamenajú opakované bezpečnostné dôvody, pre ktoré Čekovský nepúšťa dobrých spevákov pod 18? Ak by mala byť prekážka vek, malo to byť dané vopred, nie?! Hodnotí sa spev alebo vek?“reagovali už viackrát diváci.

Niektorí súťažiaci mali šťastie, že sa s porotcami bližšie poznajú...
Niektorí súťažiaci mali šťastie, že sa s porotcami bližšie poznajú...
Zdroj: tv markíza

Najnovšie ich však nahnevalo niečo celkom iné. Porote vytkli, že občas hodnotí podľa známostí. Na kasting prišla skúsiť šťastie aj 21-ročná Dorota z Košíc. Keď dospievala, prišlo prekvapenie. ,,Nepoznáme sa náhodou? Pamätám si ťa oveľa menšiu,“povedal jej Čeky. „Áno, som to ja. Marián mi zavolal, keď som mala nejakých 11-12 rokov, že sa ide nahrávať hymna pre Košice a že by bol rád, keby som tam zaspievala,“priznala dievčina.

BENDIGA A DOROTU NÁJDETE V GALÉRII

Zvyšok poroty jej však vyčítal, že spievala cez nos a dosť im to trhalo uši a prekážalo im to. Keď mal o jej postupe ako posledný rozhodnúť Paľo Habera, krútil hlavou, že už postúpilo mnoho dobrých ľudí a medzi nimi sa stratí. Do toho Čeky okamžite zakročil. ,,Ona je tiež dobrá! Pustili sme aj iných... Ujo Palooo,“ loboval Čekovský, až jej dal Habera áno. Okrem toho, dievčina vám môže byť známa aj zo seriálu Červené pásky, kde hrá sestričku. 

Situácia sa opakovala aj o pár minút neskôr, keď pred porotu predstúpil mladší brat exsuperstaristu Jana Bendiga Marcel. Paradoxom je, že Jan je najlepší kamarát porotkyne Moniky Bagárovej. A hoci mu Habera a Čeky vytkli, že to bolo celé rozsypané a spieval celý čas pod tónom, postúpil ďalej...

Mohlo by vás zaujímať: