Keď Ivana čakala prvé dieťa, s Karlom schválne nechceli vedieť, čo to bude. Maestro zrejme do poslednej chvíle dúfal, že to bude konečne vytúžený syn. Aj všetci okolo mu priali chlapčeka, a tak po celý čas tehotenstva do vily na Bertramke chodilo modré oblečenie. Na svet však privítali Charlotte Ellu. A už teraz je jasné, že sa rozhodla ísť v otcových šľapajách.

Má veľký talent, nehanbí sa pred reflektormi a má nádherný hlas. Už v roku 2016 prevzala slávika za chorého ocka, zahrala si v niektorých muzikáloch a pred pár mesiacmi naspievala s otcom dojímavý duet Srdce nehasnou. A hoci mal Gott s Ivanou o dva roky neskôr aj Nelly Sofiu, práve staršia Charlottka je vernou kópiou slávneho speváka.

12.15 h 12. 10. 2019 Praha Katedrála sv.Víta: Obe dievčatá rozlúčku s otcom niesli veľmi ťažko.
Zdroj: Matej Kalina

Majú rovnaké oči, zdedila po ňom spevácky talent a dokonca aj mimiku a s oteckom mali blízky vzťah. Keď spolu natáčali song, v ktorom sa Karel lúči so svojou dcérou, Charlottka celý čas veľmi trpela. Duet nahrávali ešte v januári, v čase, keď tušili, že táto téma je, bohužiaľ, viac než aktuálna.

Vtedy síce Karel netrpel akútnou leukémiou, ale už takmer rok sa liečil na chorobu krvi a jeho telo sužoval jeden zdravotný problém za druhým. A Charlottka si toho bola dobre vedomá. Ivanu a jej dve dcéry tak tento rok čakajú ich najsmutnejšie Vianoce. Bez ich otecka.

Na Charlottkinom profile na sociálnej sieti sa pred pár dňami objavili dve fotografie, ktoré trhajú srdce. Vianočné zábery ešte z čias, keď si ich užívali všetci spoločne. Tento rok však bude jedno miesto pri štedrovečernom stole prázdne. „Navždy ťa budem ľúbiť,“ vyznala sa z citov Charlottka, ktorej ocko nesmierne chýba.

EMOTÍVNE ZÁBERY CHARLOTTKY V GALÉRII