To, že Rolins prežila románik s raperom, je známe už nejaký ten piatok. „Dara sa stretáva s Dalybom. Mali si užiť aj horúci románik,“ potvrdil nám vtedy náš zdroj krátko po premiére ich pesničky. Rolins v nej vzdychá ako o dušu. Speváčka sa však k ničomu nevyjadrovala. Nedávno sme ju stretli na akcii, kde bola o niečo zhovorčivejšia. „S Dalybom sa poznám. Budeme v lete natáčať videoklip v exotike. Je to k našej pesničke Hellou Kitty,“priznala nám. Plány s nakrúcaním sa však zrazu zmenili. Dvojica totiž cez víkend odletela do New Yorku. Prezradili ich fotky na Instagrame, no až teraz zverejnili spoločný záber.

Dara Rolins.
Dara Rolins.
Zdroj: EMIL VAŠKO

„Poďme na to. Hello Kitty deň. Na nakrúcaní,“napísala v stredu Dara k fotke. Na snímke stojí vedľa nej Dalyb, s ktorým tam točí klip. Už počas uplynulej soboty, keď sa Dara vyfotila v New Yorku, spôsobila medzi fanúšikmi rozruch. Tí ju okamžite zahrnuli komentármi, že kopíruje štýl rapera, keď sa začala obliekať presne ako on. Široké nohavice i voľné bundy, čo vôbec nie ja Darin imidž. Rolins sa totiž roky ukazuje v sexi outfitoch. A po zverejnení ich spoločnej fotky sa na ňu spustila ďalšia vlna kritiky až nechutný útok.

„Nehnevaj sa na mňa, ale na takúto p******u sa dáš nahovoriť?!“ „Buď sa Dara ešte stále hľadá, alebo toto treba brať ako pomoc mladému umelcovi.“ „On je šťastný a ona o 20 rokov mladšia.“ „Hrôza toto fakt, akože katastrofa,“ totálne vysmiali ľudia speváčku. A akoby toho už nebolo dosť, servítku pred ústa si nedávali ani pri hodnotení pesničky. „Tá skladba je viac ako príšerná. Neverím, že sa to naozaj niekomu môže páčiť. Veď to sa ani nedá vypočuť do konca." „Kitty... v 47 rokoch..."znejú ďalšie reakcie na Daru a jej počin. No tá si z toho ťažkú hlavu nerobí. Aspoň zatiaľ nie...

PRVÉ SPOLOČNÉ FOTO DARY A DALYBA NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: