Dara má síce tri roky do 50-ky, no telo ako bohyňa. A toho si je aj patrične vedomá. Na sociálnej sieti stále zverejňuje dráždivé fotky, na ktorých je polonahá či v bikinách. Nečudo, že pod zábermi sa potom zhromažďujú reakcie, niekedy až príliš perverzné, na jej telo, hlavne od mužov, medzi ktorými sú aj mladšie ročníky. A Dare to očividne veľmi imponuje. Že má slabosť na zajačikov, potvrdila aj v roku 2018, keď vyšlo najavo, že si mala užiť vášnivý románik s vyšportovaným mladíkom, s ktorým si strihla erotické scény v klipe Miesta.

2018: V klipe Miesta si užila erotické scény s mladým Dávidom.
2018: V klipe Miesta si užila erotické scény s mladým Dávidom.
Zdroj: youtube

Speváčka však od rozchodu s raperom Rytmusom, ktorý sa medzičasom stihol oženiť a stať otcom, oficiálneho partnera stále nemá, no, čo nie je, môže onedlho byť. V jej živote sa totiž objavil mladý spevák a producent, s ktorým mala prežiť horúci románik počas nahrávania ich spoločnej pesničky. Medzi nimi to ale zďaleka neskončilo, ako nám Dara v nedávnom rozhovore prezradila, že so spomínaným raperom Dalybom má ešte veľké plány. 

Dara Rolins rada provokuje.
Dara Rolins rada provokuje.
Zdroj: Instagram.com/dararolins_vermi

"Kedy inokedy, než dnes by ste mali svojim láskam urobiť radosť. Tieto rozkošné retiazky vyrába ďaľšia talentovaná Češka, ktorá nás reprezentuje vo svete," napísala na Valentína Dara na svojom Instagrame. A priložila aj dráždivý záber. Na ňom pózuje iba v sexi čiernej podprsenke. Síce touto fotkou propaguje retiazku, ktorú má na krku, no všetkým udrie do očí niečo celkom iné. A tento pohľad vykoľajil aj jej nový objav. "O akej retiazke hovoríš?" komentoval jej obnaženú snímku 26-ročný Dalyb, ktorý tak dal jasne najavo, čo ho zaujalo. Retiazka to rozhodne nebola...

SEXI FOTO DARY IBA V PODPRSENKE NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: