"Dievčatá, máte pocit, že niekedy už nič nebude tak, ako to bolo na začiatku? Všetko, čo robíme, cítime a sledujeme sa nejakou zvláštnou neviditeľnou formou premieňa v dimenziách a formuje sa to na iný level. Viem, možno trochu komplikovaná otázka, ale úprimne? Ktorá z nás sa niekedy necíti nostalgicky? Ja som teraz tehotná v 26. týždni a som veľmi citlivá, že už nikdy nič nebude tak, ako kedysi," prezradila na svojom Instagrame Schottertová.

Viera Schottertová
Viera Schottertová
Zdroj: Instagram V. S.

"Som vďačná, pretože ma čakajú nové veci v tomto roku, ako je láska môjho ešte nenarodeného syna. Život je veľmi zvláštny, no zároveň tak krásny. Udejú sa v nom veci, na ktore ani nemyslite alebo si ich jednoducho nepripustame. Najdolezitejsie je byt vzdy odhodlana byt pripravena na vsetko v to, v co nas zivot formuje. Prijimat svoje nedostatky, uctievat si samu seba a ucit sa," dodala brunetka.

Kto je Viera Schottertová?

Krásna brunetka odštartovala svoju kariéru modelingu v 13. rokoch. V roku 1997, keď mala 14, zvíťazila v národnom kole modelingovej súťaže a na svetovom finále skončila druhá. Okamžite sa presťahovala do Viedne, kde začala pracovať ako modelka. V 17-tich rokoch sa stala prvýkrát mamou. Narodil sa jej syn Loren (16). Manželstvo, z ktorého pochádza chlapec, jej však nevyšlo. Neskôr žila 12 rokov v New Yorku, počas ktorých sa stala tvárou prestížnych kampaní (Chanel, Armani, Victoria’s Secret, atď...) Druhému manželovi porodila pred 11 rokmi dcéru Gabrielu. 

SEXI ZÁBERY MODELKY NÁJDETE V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: