Jeden z našich najsexi hercov Tomáš Maštalír je už niekoľko mesiacov hrdým oteckom malej Emmky, ktorú má s manželkou Kristínou (35). Obaja tak prežívajú jedno zo svojich najkrajších období. Maštalírovi však ide karta aj mimo jeho súkromného života.

Flek mu mal dohodiť Michal Vajdička.
Flek mu mal dohodiť Michal Vajdička.
Zdroj: Július Dúbravay

Okrem toho, že stále pôsobí v SND a objavuje sa v jojkárskych seriáloch, najnovšie dostal nový flek, ktorý na jednej strane určite poteší všetky študentky Vysokej školy muzickych umení, ktoré sú jeho fanúšičkami, ale na strane druhej ostatných poslucháčov katedry aj dosť vystraší.

O Maštalírovi je totiž dobre známe, že nielen na obrazovkách, ale aj v súkromí vie byť pekne arogantný a prísny. Ako sme sa totiž dozvedeli, vedúci katedry herectva, režisér Michal Vajdička, ktorý dostal pred pár dňami hodinovú výpoveď zo SND z postu riaditeľa činohry, mu mal dohodiť prácu vyučujúceho.

Na stránke VŠMU sa síce ešte Maštalírovo meno neobjavuje, no v akademickom roku 2019/2020 by už mal začať vyučovať. Pribudne tak do vyučovacieho kolektívu ku kolegom Emílii Vášáryovej, Ľubošovi Kostelnému či Táni Pauhofovej. Budúce herečky sa tak majú na čo tešiť. Kto by nechcel takého sexi učiteľa?

FOTO MAŠTALÍROVEJ VYCHUDNUTEJ MANŽELKY NÁJDETE V GALÉRII:

Mohlo by vás zaujímať: