Keď sa herečka vracala domov zo slnečnej Sardínie, zažila poriadny šok. ,,Vyleteli sme z Ríma, po 15 minútach letu, keď letušky začali podávať servis, sa z reproduktorov ozvalo hlučné hlásenie "cabin crew emergency". Letušky okamžite bez slova odišli a na nás vypadli kyslíkové masky. Všetci cestujúci sa chovali podľa inštrukcií, snažili sa zostať kľudní, i keď ďalšie inštrukcie, alebo informácie neprichádzali," popísala situáciu herečka pre český blesk.cz

Po chvíli sa ozval kapitán lietadla a pasažierom oznámil, že ide o technickú závadu a že sa lietadlo musí otočiť naspäť do Ríma. ,,Báli sme sa, samozrejme po chvíli, keď už sme boli v nižšej letovej hladine, sa konečne objavili letušky, že už sme mimo nebezpečia, masky môžeme dať dole a bez problémov pristáť," hovorí herečka, ktorá bola poriadne vystrašená.

Podobný prípad sa stal len pred mesiacom taktiež herečke Zuzane Mauéry, ktorá musela tak isto pristáť pár minúť po vzlete. V oboch prípadoch išlo o tú leteckú spoločnosť. Viac sa dozviete tu: Slovenskej herečke išlo o život: Dráma na palube lietadla! Posádka musela núdzovo pristáť!

Núdzové pristátie lietadla ma maďarskom letisku: Pasažierovi išlo život!

VIDEO Hrozivá letecká katastrofa v USA: Lietadlo explodovalo vo vzduchu, všetci mŕtvi!