Televízia Joj sa spoločne s českou Primou pripravuje na projekt X Factor. Obe médiá robia tajnosti okolo toho, kto sa v novej speváckej šou predstaví v úlohe koučov a kto to bude celé moderovať. Sú však mená, ktoré sú pravdepodobnejšie ako iné a podľa našich informácií je moderátor už jasný. Minimálne jeden.

Pyco bilancoval svoje projekty

Martin Pyco Rausch je už stálicou v moderovaní veľkých projektov, čo nedávno zhodnotil aj na svojom Facebooku. Vyzerá to tak, akoby sa už chystal na ďalší.

„O pár mesiacov to bude presne 10 rokov odkedy som dostal možnosť moderovať Slovensko Hľadá Superstar. Potom ešte dva razy, štyri série Let's Dance, troch Slávikov, dva ročníky Eurovision Song Contest a štyri série ČSMT. Celé mi to retrospektívne príde ako desaťročný maratón skúseností, výziev a halucinácií za ktorý som vďačný. Na začiatku roka sa chcem poďakovať každému kto ma strpel, vydržal a podporoval, či nebodaj v tom plánuje pokračovať,“ napísal tajomne.

Prilepší si o 50-tisíc eur?

„Moderátorská stolička v speváckej šou X Factor Slovensko je už obsadená. V tejto chvíli však prebiehajú potrebné právne úkony a konkrétne detaily zverejníme až po ich zavŕšení," zahmlil Michal Pilip PR manažér Jojky.

Podľa našich informácií je to práve Pyco pričom by sa jeho honorár mohol opäť vyšplhať do desiatok tisíc eur. Suma, za ktorú bude Martin opäť moderovať sa má totiž pohybovať v rozmedzí 30.000 až 50-tisíc eur! Aktuálne sa televízie podľa všetkého ešte rozhodujú, či k Pycovi nedajú aj nejakého českého kolegu...


Pycov niekdajší kolega z Talentu by zas podľa českých médií mohol sedieť v porote. Hovorilo sa aj o Lucii Bílej, ale najreálnejšie porotcovské meno je nateraz iba mladá speváčka Celeste Buckingham. Na ostatné odhalenia si zrejme ešte budeme musieť počkať.