Stres, napätie, plač ale i radosť. SuperStar bola opäť bohatá na emócie, ale i na prekvapenia. Porota bola aj tentoraz nekompromisná a neprihliadala vôbec na nič. Druhú šancu nedala nikomu. V dueli sa proti sebe postavil aj Lacko Angyal a Kristína Repovská. Ani jeden z nich však nepatrí medzi špičkových spevákov, no v súťaži ich mená rezonujú už dlhšie.

Kristína je neustále tŕňom v oku Paľa Haberu, ktorý jej už neraz povedal, že si nevie zvyknúť na jej úzke čínske oči a detský hlas. Lacko sa zase preslávil chytľavou pesničou Pošta. Keď ju porotcovia prvýkrát počuli, okamžite si ju obľúbili a Angyala vychválili do nebies. Divákov však rozcítil svojím ťažkým životným osudom.

V dueli Laco vs. Kristína bola úspešnejšia speváčka.
Zdroj: Tomas Martinek

Hneď po tom, ako sa v SuperStar odvysielala jeho reportáž, v ktorej bolo vidieť, v akých ťažkých podmienkach žije s chorou mamou, ľudia sa mu začali vďaka zbierke Markízy finančne skladať na lepší život. Televízia nedávno oznámila, že sa vyzbieralo až 51-tisíc eur, ktoré pôjdu na kúpu jeho nového bytu.

Lacko sa jednoducho stal miláčikom národa. Paľo Habera mu však dal jasne najavo, že tam, kam sa prebojoval, mu pomohol jeho príbeh. „Ladislav, toto je tvoj životný úspech, že si sa dostal do 40-ky SuperStar v tomto ročníku. Je to, povedzme si pravdu, preto, aký si človek,“ ohodnotil ho porotcovský kat a následne si diváci vypočuli, že v dueli vypadol, rovnako ako aj Kristína.

Habera mu na rovinu povedal, prečo je tam, kde je.
Zdroj: tv markíza

To, že vypadol, sa však jeho fanúšikovia dozvedeli už v sobotu večer. Sám Lacko to oznámil v živom vysielaní na sociálnej sieti Instagram, kde mal v čase našej uzávierky viac ako 14-tisíc sledovateľov. „Prezradím vám jednu vec, že zajtra (v nedeľu 22. apríla, pozn. red.) v SuperStar vypadnem. Áno, je to tak. Možno to mnohých prekvapí, ale môžem povedať, že nekončím úplne a ešte sa v súťaži objavím,“ oznámil fanúšikom v sobotu, čím porušil pravidlá.

Tie totiž hovoria jasne, že súťažiaci majú zakázané čokoľvek hovoriť vopred. „Preriekol sa na sociálnej sieti a porušil tak zmluvu. Televízie mu za to žiadne sankcie ukladať nebudú. S divákmi sa však Laci ešte nelúči. Kedy a ako ho budú môcť vidieť, sa dozvedia už čoskoro,“ povedala nám PR manažérka Markízy Lenka Horáková. Superstarista si teda môže zhlboka vydýchnúť, že pokutu cvakať nebude. Podľa našich informácií zavážil status jeho sociálne slabých pomerov.

VIAC FOTO Z DUELU NÁJDETE GALÉRII

Zaslúžil si Lacko takýto koniec? Vaše názory píšte do diskusie pod článkom!

Prečítajte si tiež: