Minulý pondelok o deviatej hodine ráno polícia prijala oznámenie o náleze podchladenej ženy v kríkoch na Prístavnej ulici. Ženu našli okoloidúci, ktorí jej okamžite privolali záchrannú pomoc. V čase, keď k nej dorazili, sa s nimi mladá žena snažila komunikovať. ,,O 9:05 sme prijali tiesňové volanie na linku 155 s tým, že v prístave je žena s poruchou vedomia. Záchranárom sa ju podarilo oživiť a uviedli ju do umelého spánku. Žiaľ, počas transportu do nemocnice zomrela," vyjadrila sa k prípadu hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. Táto nezmyselná smrť zasiahla aj moderátora a bývalého televízneho poštára Ludwiga Bagina.

"Ťažko sa mi to píše. Mnohí ste videli reportáž aj čítali, čo sa s Violkou stalo. Je to to najstrašnejšie, akým hrôzostrašným spôsobom mohol niekto tak úžasný a nádherný nielen zovňajškom, ale hlavne srdcom a krásnou dušou z tohto sveta odísť. Absolútne verím v cudzie zavinenie a dúfam, že tú beštiu, čo to spôsobila nájdu. Napriek tomu, nechcem písať žiadne unáhlené uzávery. Stále je to nevyriešené, záhadné a mimoriadne prestrašné," napísal Bagin na svojom Facebooku. 

Violu našli na Prístavnej ulici.
Zdroj: Miro Miklas

"Detaily o vyšetrovaní neviem, a zatiaľ ani viac radšej nebudem zverejňovať. Spojme sily, ako sa dá. Objímam vás a v duchu aj to neuveriteľné žieňa, ktoré sme všetci úprimne milovali. Buďme opatrní a majme sa radi," dodal Ludwig.

Z jej smrti je zdrvený aj spevák a moderátor Peter Šarkan Novák, ktorý ju síce poznal len z videnia, no z chladnokrvného umučenia na smrť je totálne otrasený. "Je mi z toho strašne zle smutno a zúfalo zároveň. Violu som poznal z videnia, bola vždy usmiata, krásna, až tak oldschool skromná baba a vraj vo svojej práci veľmi šikovná. Veľmi ma to zasiahlo. Najúprimnejšiu sústrasť jej rodine. Zároveň verím, že na tento ohavný čin nasadia najlepší vyšetrovací tím, akým Bratislava disponuje," komentoval Ludwigov status na Facebooku Šarkan. 

FOTKY KRÁSNEJ VIOLY NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: