Úlohy Majkovej partnerky v  zamilovanom príbehu sa ujala Kristína Svarinská, Cel zase stvárnila anjela lásky, ktorý nad zamilovaným párikom bdie a  stráži ich lásku. „Bol to neobvyklý pocit. Neviem si predstaviť sama seba ako anjela, na to som príliš bláznivá,“ priznáva Celeste so smiechom s krídelkami na chrbte a  svätožiarou nad hlavou.


Majk Spirit a Kristína Svarinská pri natáčaní klipu.
Foto: SITA

„Ale zahrať sa na chvíľku na Amora, bola zábava, to musím priznať!“ dodáva. Za partnerku, do ktorej sa vďaka anjelovi lásky zamiluje, si Majk vybral herečku Kristínu Svarinskú. „Na rolu partnerky som chcel od začiatku profesionálnu herečku, keďže som vedel, že to bude do veľkej miery celé postavené práve na nej.“


Celeste stvárnila v novom klipe krásneho anjela lásky. 
Foto: Archív C. B.

Prečo padla voľba práve na Kristínu? „Kristínka bola prvá, ktorá mi napadla, keď som začal rozmýšľať o  tom, ako by mal klip vyzerať. Vedel som len, že bude v retro štýl,, a  ona sa na to perfektne hodí. Som veľmi rád, že nakoniec moju ponuku prijala. Kika je Pani,“ smeje sa Majk a  dodáva, že klip bude mať premiéru symbolicky na Sviatok sv. Valentína, 14. februára na  českej stanici MTV. Slováci si môžu jeho premiéru vychutnať o dva dni neskôr v markizáckom Teleráne a v ten istý deň na Párty roka v  bratislavskom Ateliéri Babylon, kde Majk Spirit zároveň pokrstí svoj prvý sólový album.

Vypočujte si skladbu od Majka Spirita a Celeste Buckingham: