Vtedy súťažila aj Katka Koščová, z ktorej je dnes uznávaná šansonierka, alebo Tomáš Bezdeda, ktorý sa preslávil hlavne vzťahom s Adelou Banášovou. A bol medzi nim aj Petržalčan Peter Kotuľa.

Miláčik dievčat Tomáš Bezdeda spieva o nevydarenej láske: Spevák odpovedal ONLINE

>> Šokujúca premena na FOTO: Z bývalého superstaristu sa stala krásna žena

Hoci sa napokon speváckej kariéry vzdal a vybral si pokojný život a bežné zamestnanie obchodného manažéra, ženám stále nie je ľahostajný. Nejedna pri spomenutí jeho mena zareaguje: To je ten cukrík zo SuperStar.

Stále s tou istou

Podľa Petra to, našťastie, už nie je to, čo bývalo. „Bežný človek si nevie predstaviť, čo sme prežívali. Dnes sa mi už len občas stane, že sa ľudia na ulici chcú odfotiť. Ale keď som nedávno nastúpil do jednej finančnej firmy, kolegyne mi po čase prezradili, že som bol dosť dlho témou číslo jeden,“ vysvetľuje s úsmevom. 

FOTO Adela Banášová kedysi a dnes: Takto sa na nej od roku 2004 podpísali úspechy, rozchody a plastika!

Peťo, Martin Kelecsényi (37) a Samuel Tomeček (30) boli verná trojka. „Od prvého kastingu až do konca sme ostali stále spolu a prešli celou súťažou. Pamätám si, ako sme išli na vianočné trhy a všetci na nás ukazovali a fotili si nás. Teraz sa už nestretávame, iba náhodne.“
Peťo, Martin Kelecsényi (37) a Samuel Tomeček (30) boli verná trojka. „Od prvého kastingu až do konca sme ostali stále spolu a prešli celou súťažou. Pamätám si, ako sme išli na vianočné trhy a všetci na nás ukazovali a fotili si nás. Teraz sa už nestretávame, iba náhodne.“
Zdroj: archív

 

Petrove fanúšičky však ani dnes, ani v minulosti nemali veľké šance. Už počas SuperStar mal priateľku Petru, ktorá je dnes už jeho manželkou. Randili spolu vyše desať rokov a pred dvoma sa rozhodli povedať si áno.

Bezdeda o novom vzťahu svojej ex Banášovej: Adela, tieto slová ťa vôbec nepotešia

Útoky žien

Aj keď je Peter šťastne ženatý a so ženou plánujú dieťa, netají, že súťaž mu vzťah veľmi skomplikovala. S Petrou mali čo robiť, aby to zvládli. „Keď dnes ide spevák po meste, ľudia, hlavne v Bratislave, to nijako neprežívajú. Ale vtedy bol okolo SuperStar obrovský boom, a keď sme išli s chalanmi po ulici, dievčatá sa po nás doslova vešali. Prirodzené, že Peťka žiarlila, boli hádky a, samozrejme, že si aj domýšľala. Nečudujem sa, keďže mi nonstop zvonil telefón,“ spomína.

Petru si za manželku  vzal pred dvoma rokmi.
Petru si za manželku vzal pred dvoma rokmi.
Zdroj: Archív P.K.

 

Maestro Dvorský o Končekovej smrti: Bolí nás to!

Najhoršie na tom bol vraj Robo Mikla (35), ktorý mal denne aj štyristo zmeškaných hovorov. No aj keď sa Petrovi vtedy ženy do náručia doslova hádzali, on po nich netúžil. „Ja musím byť ten, kto ženu balí a dobýja. Nie ona mňa. Takže fanúšičky som neriešil.“

Ako hračky

To, že superstaristov národ miloval, im najprv lichotilo, potom ich to začalo otravovať. „Boli sme ako bábky. Na autogramiádu prišiel veľký ocko a schmatol ma, tu sa postav, budeš sa fotiť s mojou dcérou! Manažéri nás len presúvali hore-dole. Pripadali sme si ako dobytok,“ vysvetľuje znechutene. Zároveň však dodáva, že veľkým pozitívom bolo to, že si zarobili pekné peniaze.

Všetkých finalistov veľmi ranilo, keď sa  ich kolega Peter Konček ako 26 ročný zabil pri autonehode.
Všetkých finalistov veľmi ranilo, keď sa ich kolega Peter Konček ako 26 ročný zabil pri autonehode.
Zdroj: archív

„Honoráre boli neuveriteľné. Odvíjali sa od toho, na ktorom mieste sme skončili. Hoci som nebol medzi prvými, za tri pesničky som mal asi štyridsaťtisíc korún. Len toľko nám dovolili na každom koncerte odspievať. Takí ako Katka Koščová (34) mali státisícové honoráre.“ Peniaze vraj investoval spolu s otcom do pozemkov. „Niektorí chceli veľmi frajerovať. Napríklad Peter Konček si kúpil najsilnejší bavorák. Žiaľ, aj sa to smutne skončilo, umrel pri autonehode,“ spomína na jedného s priateľov.

A čo chystá do budúcnosti? Aj keď sa hudbou nechce živiť, jeho známy, ktorý produkoval CD aj Celeste Buckinghamovej, Majkovi Spiritovi či dokonca Lucii Bílej, ho presviedča, že mu ako producent pomôže urobiť nejaké pesničky. Takže už o tom začína vážne uvažovať.