Jakubec a Božanka tvoria spevácke duo už dlho. Minulý rok však šokoval verejnosť, keď oznámil, že Boženu Verešovú, staršiu o 34 rokov, si ide zobrať za svoju zákonitú. Na sobáš začal predávať vstupenky a termín bol 17. novembra 2018. Niekoľko dní pred svadbou však začal zverejňovať statusy, ktoré začali zaváňať podvodom. Verejne napísal, že sa tajne zobrali v Srbsku a v reštaurácii na Bratislavskom hrade už pôjde iba o hostinu.

Sobášny list a zábery z obradu zo Srbska však odmietol ukázať, no vehementne tvrdil, že sa skutočne zobrali. Rovnako aj ich svadobná cesta bolo trápne divadielko. Hoci povedal, že si spolu užívajú v Miami, blond pani sa v tom čase vyskytovala vo svojej rodnej obci Košeca. To, že Jakubec chce byť za každú cenu stredobodom pozornosti, nikoho vôbec neprekvapovalo, viacerí sa však chytali za hlavu pri 69-ročnej Božanke a pýtali sa, či tejto zrelej panej vôbec stojí za to, aby sa takto strápňovala.

Jakubcovi na jeho vymyslenú svadbu prišla iba hŕstka hostí.
Jakubcovi na jeho vymyslenú svadbu prišla iba hŕstka hostí.
Zdroj: Emil Vaško

Ľudia si z nej robia neustály posmech, nazývajú ju múmiou a v komentároch ju vôbec nešetria, naopak, vymýšľajú jej tie najhoršie urážky. Možno aj pre tento tlak len nedávno Jakubec konečne priznal, že svadba bola iba reklamný ťah a s Božankou sa nikdy nezobrali. No ako to skutočne vnímala samotná Božena, doteraz nikto ani len netušil. Za oboch sa totiž zakaždým vyjadroval spevák. Nám sa ju však konečne podarilo zlomiť a porozprávala nám aj trpké veci, ktoré v sebe doteraz dusila.

,,Chcem oznámiť, že po vzájomnej dohode sa rozchádzame ako partneri s Martinom Jakubcom. Hlavným dôvodom sú neustále útoky ľudí na internete, ktorí riešia hlavne môj vek. Ja som sa nechcela vydávať, pretože som tušila, ako to môže dopadnúť,“ priznala nešťastná Božanka, ktorá vysvetlila, prečo do toho trápneho divadla vôbec išla.

Počas ,,svadobnej cesty“ v Miami sa Božanka vyskytovala vo svojom dome v obci Košeca.
Počas ,,svadobnej cesty“ v Miami sa Božanka vyskytovala vo svojom dome v obci Košeca.
Zdroj: archív

,,Imponoval mi záujem Martina, jeho pozornosť, galantnosť. Bola to moja prvá svadba, tak som si to aspoň užívala, aj keď krátko. Keďže som emotívny a citlivý človek, veľmi sa ma to dotýka a ubližuje mi to, ako ma riešia. Ďalším dôvodom je, že spolu nežijeme a každý potrebujeme svoj pokoj a harmóniu. Nedokázali sme nájsť zhodu ani na spoločnej adrese, keďže ja žijem inde,“pokračovala.

,,Ani naše zvieratá si nerozumejú a žiarlia. Preto dávam Martinovi voľnosť, aby si našiel primeranú, mladšiu partnerku, s ktorou môže plánovať svoju budúcnosť, rodinu a roztopašnosti. My zostávame naďalej dobrými priateľmi a kolegami, ktorí vás budú naďalej zabávať,“dodala.

,,Je pravda, že ona nie je zvyknutá na hejtovanie. Na to som tu ja, aby som to od nás odhadzoval. No ona to nedokázala, sústavné narážky na jej vek a vzhľad ju proste zlomili. Zasa, pravdupovediac, stále som mladý a byť raz mladý vdovec nie je vôbec príjemné,“ reagoval Jakubec.

ZÁBERY Z ICH VYMYSLENEJ SVADBY V NAŠEJ GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: