Zuzanu Plačkovú dnes ráno previezli z CPZ Galanta do Trenčína, kde pokračoval výsluch. Podľa našich najnovších informácií ju však už mali obviniť. Táto informácia sa objavila aj na Markíze. Obvinená je z dvoch skutkov - organizovanie zločineckej skupiny a prechovávanie a výroba omamných látok. Podľa našich ďalších informácií mala odmietnuť vypovedať. Také isté obvinenie má na krku aj jej manžel René Strausz.

,,Obvinili vás Zuzana?" Opýtal sa jej redaktor Markízy, keď prichádzala na výsluch do Trenčína. „Ja neviem, čo to je, aké sú pokyny. Dúfam, že sa to čoskoro všetko vysvetlí. Chcem len odkázať ľuďom, že dávajte si pozor, s kým sa stretávate, lebo môžete byť potom hodený do jedného vreca s určitými ľuďmi. Ani o tom nemusíte vedieť," uviedla do markizáckej kamery Plačková v sprievode policajného príslušníka.

SPRÁVU BUDEME AKTUALIZIVAŤ 

Zuzana Plačková v putách.
Zdroj: VBJ

Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry v pondelok zasahovali od skorých ranných hodín na viacerých miestach v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. V rámci veľkej protidrogovej akcie mala NAKA zadržať celkovo 15 osôb. Medzi nimi aj bývalého reprezentanta v džude Tibora G., ktorý mal byť šéfom tejto organizovanej skupiny. Okrem neho aj známeho podnikateľa Miroslava F. z Hlohovca. NAKA celkovo našla 9 kíl pervitínu aj laboratórium na pestovanie marihuany. 

V pondelok NAKA zadržala aj Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného. Po prezretí ich nového rodinného domu v Miloslavove, kde policajti priviezli aj špeciálne vycvičeného psa, ich naložili do policajných áut a odviezli preč. Dnes s nimi pokračuje výsluch v Trenčíne. 

FOTKY SI POZRITE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: