Pred dvomi rokmi bojovala s nádorom na mozgu a teraz prišla pre Adrianu Kmotríkovú ďalšia rana. Jojkárke diagnostikovali vážne ženské ochorenie, pre ktoré sa aj vytratila z televíznych obrazoviek. Blondínka je od pondelka v rukách najlepších odborníkov z Národného onkologického ústavu a už má za sebou aj operáciu.

Kmotríkovú v pondelok do nemocnice odprevadili známi.
Kmotríkovú v pondelok do nemocnice odprevadili známi.
Zdroj: Matej Jankovič

„Zákrok, ktorý absolvovala v utorok, dopadol dobre a Adriana sa cíti fajn. Teraz sa čaká na výsledky z histológie, aby sa určila ďalšia liečba,“ dozvedeli sme sa z nášho dobre overeného zdroja. Podobné pozitívne správy prišli aj po moderátorkinej prvej vážnej niekoľkohodinovej operácii 5,5 cm nádora na mozgu, ktorú podstúpila v roku 2015. Hoci vtedy nasledovala dlhá a namáhavá liečba, pri ktorej jojkárka prišla o vlasy, s chorobou sa popasovala statočne.

Národný onkologický ústav v Bratislave.
Národný onkologický ústav v Bratislave.
Zdroj: archív

Dokonca, keď sa po krátkom čase objavila opäť v správach, odmietla si dať parochňu a hrdo predviedla svoj krátky účes, ktorý jej veľmi pasoval. Aj preto všetci veria, že rovnako to bude aj v tomto prípade a bojovníčka Adriana bude čoskoro fit a opäť sa s úsmevom na tvári vráti medzi najbližších a do svojej milovanej práce. Držíme palce!