Ako sa brunetka priznala, vie, že za svoju obezitu si mohla sama. Stres totiž zajedala sladkosťami. No rozhodla sa zaťať a všetko zmeniť. Napriek odhodlaniu to ale nemala jednoduché. Viackrát si totiž ublížila a tréner Maroš Molnár jej musel upravovať cvičebný plán, aby to pre bolesť päty, ramena a ruky vôbec dotiahla do konca. Snaha však nevyšla navnivoč! Adriana v závere šou vážila len 69 kilogramov, čiže sa jej podarilo zhodiť takmer päťdesiat kíl. „Chcela by som sa poďakovať svojmu manželovi Miňovi. Ten rok bol pre nás veľmi ťažký. Hlavne tie prvé tri mesiace, keď mi neveril. Po tých 3 mesiacoch mi začal vo všetkom pomáhať. Naozaj mu ďakujem, ako zmenil ten postoj voči mne a aj ja som sa začala inak správať,"vyznala sa vo finále šou.

Adriana sa chcela zbaviť pneumatiky na bruchu.
Adriana sa chcela zbaviť pneumatiky na bruchu.
Zdroj: tv markíza

No a ako sa má dnes?  „Vážim stále rovnako od 69 do 70 kg, moja rekonvalescenia po operácii bola dlhšia, musela som na čas prerušiť cvičenie. Denne som však chodievala aspoň na prechádzky. Určite chcem dať ešte pár kíl dole, no zdravotne sa potrebujem dať dokopy. Môj manžel mi zaplatil operáciu na zvačšenie pŕs a som maximálne spokojná. Sú prirodzené a kto ma nepozná, ani nevie, že mám silikóny a, samozrejme, aj manžel si pochvaľuje,” prezradila usmievavá Michalovčanka.

FOTO po premene a súkromné zábery skončení šou nájdete tu >>

„S mojím manželom máme fantastický vzťah. Vo všetkom ma podporuje, dokonca mi navrhol dovolenku v Dominikánskej republike, že si ju zaslúžim za ten ťažký rok, aký som mala. Je to dámska jazda s dcérinou krstnou mamou, čiže v novembri letím. Zahŕňa ma darčekmi, prekvapeniami. Napriek tomu, že premeny skončili, chodíme spolu na nákupy, pomáha mi s domácimi prácami a víkendy trávime spolu aj s našou dcérou. Mám najlepšieho manžela, ktorého nadovšetko milujem, a zo srdca mu ďakujem, že počas toho ťažkého roku stál pri mne a spolu tvoríme jeden fungujúci tím," dodala.