Pavol Topoľský, ktorý sa na pódium postavil ako prvý, súťažil v prezlečení za ženu a „zvodne" sa vlnil. Vylosoval si totiž Al Bano a Romina Power - Ci Sa. A už pred samotným vystúpením sa vyjadril, že dúfa, že to divák prežije. Garde mu robil Andrej Bičan. „Toto bolo absolútne najukrutnejšie číslo v histórii Tvoja tvár znie povedome. Tak to vyzeralo - ako keby sa bohyňa neplodnosti spojila s Ďurom Mokrým," zabával sa porotca Dano Dangl. A podľa Zuzany Kubovčíkovej Šebovej sa podržali - spievali obaja zle.

 

Zuzana Kraváriková alias Bill Kaulitz čelila skutočnej výzve pri prevtelení do Tokio Hotel - Scream. A Martin Nikodým po skončení jej vystúpenia zhodnotil, že z nej má normálne strach, keďže tam doslova rozbila celé pódium. „Urvala si sa z reťaze, vyzerala si ako mačka, ktorá dostala chorobu šialených kráv. Fungovalo to úplne celé," reagovala Zuzana Fialová. 

Kraváriková sa do toho poriadne vložila.
Kraváriková sa do toho poriadne vložila.
Zdroj: TV Markíza

Dávid Hartl bol opäť za ženu. Už po tretíkrát. Čakala totiž na neho Ariana Grande a Stevie Wonder - Faith. Toho stvárňoval Sväťo Malachovský. Porotu ich výkon tak očaril, že sa všetci postavili a tlieskali. „Ty si taká sexi," zhodnotil Nikodým. „Ja som mu to zožrala aj s navijakom. To nie je možné, aby sa muž vedel takto hýbať ako žena. To bolá aká nakladačka," žasla Fialová.

Karin Haydu sa zahrala na Fergie - Be Italian. „Karin, Karin, Karin. Ty nám dozrievaš z kola na kolo ako taká nenápadná malá jahôdka. Nádherná choreografia," pochvaľoval si Mário Kuly Kollár. A Šebová vtipkovala, že Kulyho musela pridržiavať, lebo skoro odletel.

Karin Haydu ako Fergie - Be Italian
Karin Haydu ako Fergie - Be Italian
Zdroj: TV Markíza

ZÁBERY VŠETKÝCH premien nájdete v galérii tu >>

Saša Gachulincová sa predviedla ako Nicki Minaj so skladbou Turn me On. A treba uznať, že si to skutočne užívala. „Mne sa to veľmi páčilo. Myslím si, že si oveľa lepšia ako ona. Vo všetkých smeroch. Prišla si, zaspievala si to. Chcela by pani tak vyzerať ako vyzeráš ty," vyjadrila sa Fialová. Danglovi sa páčil jej výkon a zhodnotil, že by si rád vypočul aj nejaký jej slovenský rap.

Noel Czuczor sa premenil na Céline Dion - Surrender. Ľudia boli nadšení, žasli a tlieskali. „Užil som si to v rámci všetkých tých možností," zhodnotil sám seba Noel. „Cítila som sa ako na Eurovízii, keď vystúpila Conchita," vtipkovala Šebová. „Bolo to veľmi emotívne, krásne číslo. Naozaj sa mi to páčilo," doplnil Kuly.

Rasťo Sokol sa postavil na pódium s číslom Frankie Goes To Hollywood - Relax a porota uznala, že sa počas jeho vystúpenia naozaj zrelaxovali.

Záver patril Nele Pociskovej. Tá sa predviedla ako Queen Latifah. Odspievala pieseň When you´re good to mama. „Nelka naša krásna. Ty si úplne iný človek. Keď to uvidia tvoje deti, tak si povedia - táto mama mi znie povedome. Dostala si nás,"pochvaľovala si Šebová. „Pompézne číslo, pompézna maska a pompézny spev na záver," žasol zas Kuly.

Z výhry sa napokon tešila Karin Haydu.

A hoci si už mnohí diváci mysleli, že šou sa skončila, počas rulety sa ešte vygradovala. Keď totiž Noel v prezlečení za Dion odchádzal na gauč, spadol rovno na zem. Ostatní sa zľakli a začali ho zdvíhať zo zeme. Zrejme za to mohli vysoké podpätky, pretože sa mu pri páde dokonca vyzula lodička. ,,Všetko v pohode,"reagoval na otázku Nikodýma, či je v poriadku. FOTO v galérii!

Mohlo by vás zaujímať: