Kým dvaja duelanti Rasťo a Mišo nocovali v izolovaných chatkách, farmári sa vynikajúco bavili. Čo to popili a dievčatá Martina zlomili na to, aby sa obliekol do obtiahnutého ružového lakovaného overalu a všetkým zatancoval. On sa síce chvíľu bránil, no nakoniec sa do neho horko ťažko nasúkal a začal pred všetkými tancovať. Niektorým to prišlo náramne vtipné, no našli sa aj takí, ktorí sa na neho len nechápavo a s nechuťou pozerali. ,,Mne to neprišlo vôbec vtipné, skôr také, že zhadzoval sám seba a ešte pred celým Slovenskom," zhodnotil znechutený Matej.  

Keď Martina zbadal statný Matej, nechápal....
Keď Martina zbadal statný Matej, nechápal....
Zdroj: tv markíza

Keď sa dostavili farmári do duelantskej arény, Evelyn zhodnocovala celý týždeň. Riešila ich neustále konflitky, hádky a vyhrážky. Narážala na vulgárnu hádku Gaba a Rada. Gabo chcel totiž rozdeľovať guláš a Radovi praskli nervy. Vynadal mu do koko**v a že mu takú vrazí, že sa utopí v rybníku. No potom otvorila aj tému porušenia pravidiel. Romana s Bašou totiž potajomky napísali list duelantom a Mišovi ho dala Romana na záchode. Evelyn im preto oznámila, že trestu sa nevyhnú a ten sa dozvedia v pondelok. Trest zrejme neobíde ani Rada, ktorý duelantovi Rasťovi nalieval domácu pálenku, čo je zakázané. Po kapkách, ktoré im dala Evelyn, už do stodoly vošli duelanti Michal a Rasťo. 

Tretí duel vyhral Rasťo z Košíc.
Tretí duel vyhral Rasťo z Košíc.
Zdroj: tv markíza

,,Ako prvú disciplínu som si zvolil šikovnosť, druhá bude vedomostný kvíz, tretia prekvapenie, štvrtá vytrvalosť a posledná bude sila," vyslovil disciplíny Michal. Ako prvé museli obaja sekať drevo. Vyhrá ten, kto naseká všetko drevo a vloží ho cez otvor do búdky ako prvý. A hoci sa mohlo zdať, že Rasťo porazí Miša ľavou zadnou, opak sa stal pravdou a túto disciplínu vyhral Mišo. Počas vedomostného kvízu sa už však viac darilo Rasťovi. Nasledovne museli obaja postaviť drevený kríž, vymaľovať ho a zasadiť do zeme. Vyhral opäť Rasťo. Potom však prišlo pílenie dreva, v ktorom exceloval prekvapivo Michal a duel sa poriadne zamotával. Na rad prišiel horiaci koč. Vyhral ten, kto koč pretiahol na svoju stranu. Celkovým víťazom sa tak stal Rasťo. ,,I am win!"zakričal Rasťo, ktorý chcel zrejme zakričať  I Am A Winner alebo I won. Duel tak vyhral on a Mišovi ostali len oči pre plač. ,,Vytrvalosť mám, vedomosti mám, musím si ešte dotrénovať silu a stane sa zo mňa pravý superhrdina.  Dúfam v to, že víťaz bude zo západnej strany. Dúfam, že ste si všimli na súperovi všetky slabiny a v ďalších týždňoch ho porazíte," prihovoril sa Mišo farmárom a Rasťo sa len mlčky prizeral. Koho zvolí ako nominanta za farmára týždňa, uvidíte v pondelok večer na Markíze. 

MARTINA V RUŽOVOM LAKOVANOM OVERALE NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: