Je mladá, má dve deti a sníva o krásnej budúcnosti. No kým sa k nej prepracuje, musí prekonať viacero prekážok. „Mala som také obdobie, že som bola veľmi, veľmi unavená. Okrem toho mi tŕpli ruky, nohy. Urobili mi všetky testy. Nečakala som takúto vážnu chorobu,“povedala Lucia, ktorej diagnostikovali sklerózu multiplex. A akoby toho už nebolo dosť, popasovať sa musí aj s obezitou.

Napriek tomu sa všade vyvážala autom. „Prioritou pre mňa je, aby som nezostala na vozíku,“vyjadrila svoju túžbu Lucia, ktorá považovala jedlo za relax. Našťastie vďaka trénerovi Marošovi Molnárovi dostala šancu na nový začiatok. A to v najvyšší čas, pretože ručička na váhe jej ukáže 139 kg. A prejaví sa to aj počas tréningov.

„Ťahá ma do ľavej strany,“ povedala žena, ktorá z trenažéra spadla a po pár dňoch sa to ešte vygradovalo. „Na rannom tréningu mi prišlo strašne zle. Už som vedela, že sa mi krúti hlava, že to nie je v poriadku, v momente volali záchranára, povedal mi: No, máte tlak 90 na 60,“ zúfala Lucia, ktorú opantal strach, že bude musieť seknúť s účinkovaním v šou. Ako to dopadne, uvidíte dnes večer na Markíze.

Počas tréningu jej príde veľmi zle.
Počas tréningu jej príde veľmi zle.
Zdroj: tv markíza

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII