Hneď v úvode sme videli vystúpenie moderátora Martina Nikodýma, ktorý sa premenil na speváka Rang Bone Mana a zaspieval pesničku Human. "Masku nejdem hodnotiť, lebo sa mi ťažko na teba pozerá. Výborné číslo to bolo, Martin," povedal Dangl svoje hodnotenie. "Bolo to fantastické,"zhodnotila Zuzana Fialová. "Počúvaj Martin, takto som ja vyzeral nedávno, mal som 115 kíl. Strašne sa mi to páčilo, bolo to super, hovoril som si, že môj brat spieval," dodal Kuly. 

Martin Nikodým
Martin Nikodým
Zdroj: Tv Markíza

"Čo ti to urobili, Martin? Je to úplná zmena. Moja rada znie, nedávaj si to dole celý týždeň. Vyzeráš ako mimozemšťan. Ak má Majka z Gurunu otca, tak je to tento človek," znelo premiérové hodnotenie Andreja Bičana. Ako druhá sa predviedla Ivana Regešová, ktorá zaspievala hit od Christiny Aguilery "Show me how you Burlesque".  Pyco jej však tesne po odspievaní venoval nie príliš pozitívnu poznámku. "Keby si ešte spievať vedela, tak by to bolo lepšie,"zahlásil.

Ivana Regešová ako Christina Aguilera.
Ivana Regešová ako Christina Aguilera.
Zdroj: Tv Markíza

"Bolo to brutálne číslo, čo sa týka tanečnej náročnosti, ale aj speváckej. Bolo to niečo neskutočné. Ako si to dala, malinký chrapláčik, čistá Aguilera. Klobúk dole," zhodnotil Ivanu Kuly.  "Fakt patríš k tým vážnym hlasom tohto programu,"nešetril chválou Bičan. "Ja tu Aguileru nemusím veľmi. Ale dokonale si ju napodobnila-jedna k jednej,"zhodnotil Ivanino vystúpenie Dangl. "Úžasná mimika, vychytala si perfektné detaily, práca s prštekmi. Bolo to perfektné, som hrozne zvedavá, čo prinesieš nabudúce," povedala Fialová.

Herec Dárius Koči predviedol prvú "zmenu pohlavia", keď sa prevtelil do Madonny. Od popovej divy zaspieval hit Hung up a jeho vystúpenie pobavilo snáď asi každého. Predviedol sa v ružovom body presne ako svetová speváčka. Z jeho šou sa spotil aj samotný Pyco. Premena masky však nebola až taká stopercentná. Dárius totiž skôr pripomínal bývalú predsedníčku vlády SR Ivetu Radičovú. "Vyzerá ako Iveta Radičová." "Bohovský bol." Čistá Radičová, ci Bože," zneli komentáre bezprostredne po jeho vystúpení na sociálnych sieťach. 

Dárius Koči ako Madonna.
Dárius Koči ako Madonna.
Zdroj: Tv Markíza

"Andrej tu minule odfaklil gule, tak predpokladám, žeich odfaklil tebe. Toto bolo jendo neskutočné zábvane číslo. Ja som sa tak dlho takto nezabavil. Ešte urob takýchto viac počas tejto šou,"zhodnotil Dáriusa Dangl. "Toto bolo neuveriteľne ťažké číslo. Odspieval si to a odtancoval parádne. Bolo to perfektné, ďakujeme,"povedala Fialová. "Ja ťa vidím prvýkrát, ale chcel by som povedať jednu vec, že máme nového Bičana," vtipkoval Kuly.

Miro Šmajda sa v nedeľu večer zmenil na speváka z Rammstein a zaspieval pesničku Feuer Frei. "Čo na to povedať, sviňa otec, satan matka, gratulujem,"zmohol sa len na tieto slová Bičan. "Ja by som ťa určil za prezidenta nadácie "Oheň ako dar". Takto som ťa nepoznal, a som rád, že som ťa takto spoznal, lebo to bolo fantastické," povedal Kuly. "Hlasivky si si poriadne vydrápal, bolo to fantastické," zhodnotila Fialová. 

Miro Šmajda
Miro Šmajda
Zdroj: Tv Markíza

Počas večera zaspievala aj "Edith Piaf", ktorú napodobnila Mary Bartalos. Tej po vystúpení vyhŕkli slzy a rovnako bola dojatá aj porata. Herečka si za toto vystúpenie vyslúžila standing ovation. "Bolo to umenie a dnes sa tu objavilo vďaka tebe," povedal na vystúpenie Mary Andrej Bičan. "Bolo to naozaj veľké umenie," doplnil ho Kuly. "Doniesla si sem neskutočne silnú emóciu a konečne si Andreja donútila povedať jedno súvislé hodnotenie,"povedal Dangl. "Výborná práca, strašne si ma prekvapila. Bolo to krásne, absolútne prevtelenie,"dodala Fialová. 

Mary Bartalos počas svojho vystúpenia.
Mary Bartalos počas svojho vystúpenia.
Zdroj: Tv Markíza

Ako predposledná sa v nedeľu večer predstavila Rytmusova frajerka Jasmina Alagič. "Milujem ťa, odkedy si prišla na tréning, predviedla si fantastickú robotu. Úplne si ma rozrušila, ja som to od teba nečakala a podľa mňa toto nikto nečakal, že tá pipina sem príde, lebo vieš ty si taká celá fashion, ale toto?" netajila sa Fialová, ktorá Jasminu pred kamerami nazvala pipinou. 

Jasmina Alagič počas svojho vystúpenia.
Jasmina Alagič počas svojho vystúpenia.
Zdroj: Tv Markíza

"Ty si gulomet na slová, som z teba normálne že wau, až z toho bolo standing ovation,"povedal Kuly. "Toto bol absolútny rap, nechápem, ako sa ti ten rytmus dostal do toho tela,"odrovnal ju Bičan. "Vy ma odvaľujete jeden za druhým, ty nie si ani herečka ani speváčka, napriek tomu si toto odpálila úplne neuveriteľne a mám pocit, že si to užívaš a to je bomba,"dodal Dangl. 

A nebol by to porotca Bičan, ktorý by v závere šou neperlil. "Určite by som sa s takýmto hybridom nechcel stretnúť pri pisoáre," zahlásil Bičan na vystúpenie Juraja Loja, ktorý stvárnil dvojpostavu - Andreu Bocelli a Sarah Brightman. Záver hudobného večera, ktorého víťazkou sa stala Mary Bartalos, spestrili herci z markizáckych Oteckov. Tí zaspievali legendárny hit od kapely The Beatles "She loves you". 

VIAC FOTO A ĎALŠIE MOMENTY Z 1. KOLA NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU >>

Anketa
Sledovali ste 1. kolo šou Tvoja tvár znie povedome?
  • 28%
  • 72%

 

 

Prečítajte si tiež:

 

Ktorá premena je podľa vás najvýraznejšia? Napíšte nám do diskusie!