Rodinka Geissenovcov prijala pozvanie od Richarda Sulíka a na Slovensku zostali nakrúcať ich šou o ťažkom živote milionárov. Počas svojej cesty navštívili niekoľko miest a zaujímavostí, boli napríklad ubytovaní na nádhernom zámku Šimák v Pezinku, kde strávili jednu noc. Súčasťou ich návštevy bola aj prehliadka zámku a Galérie umeleckého skla. Navštívili aj Zámocké vinárstvo, ktoré sa nachádza priamo pod zámkom, kde degustovali miestne vína. Nakoniec si aj odniesli vína, ktoré im chutili, ako spomienku na pobyt na zámku.

FOTO Z NÁVŠTEVY MILIONÁROV SI POZRITE v GALÉRII >>>

“Predpokladáme, že návštevnosť hotela v deň, kedy bola rodina u nás ubytovaná,  bola do určitej miery ovplyvnená príchodom rodiny Geissenovcov, ale nemáme vedomosť o konkrétnom čísle týchto hostí,” povedala nám Simona Kukumbergová z marketingového oddelenia zámku.

Geissenovci rovnako strávili aj nejaký čas v Hoteli Lomnica vo Vysokých Tatrách. Svoj oddych si užívali v najkrajšom apartmáne Mária Terézia s exkluzívnym výhľadom na Lomnický štít. Historické priestory a umenie na každom kroku ich podľa vedenia hotela nesmierne nadchlo, no najviac ich však ohúrili miestne výnimočné vína v plechovkách Hey You, s ktorými si štrngli s úsmevom na tvári.

Článok čítajte na ďalšej strane: