Vypadávanie elektriny, padanie predmetov, ale najmä usedavé záchvaty plaču maličkej Tiffany (1,5) nemali konca. Nepomohol kňaz, ani exorcista.

Zúfalá rodina z Kajalu pri Galante si preto pozvala na pomoc slovenských lovcov duchov Slovak Ghost Hunters. 
,,Skôr, ako sme si pred polnocou rozložili kamerovú techniku s nočným videním v spálni, kde je problém najakútnejší, pretože práve tam dostáva silné záchvaty plaču malá Tiffany, sme nevedeli nič spojazdniť," opisuje prvé dojmy jeden z členov tímu  Matej. 

Ducha ženy nasnímala kamera

Lovci duchov zažili v dome hrôzy naozaj všeličo. Niekoľkokrát im vraj vypadla elektrika, kvalitné batérie do kamery museli počas noci trikrát meniť.

Čo je však najdôležitejšie: prístroje zachytili, ako sa pri jednom z členov tímu pohybuje neznáma osoba. Podľa opisu ich média, ktoré vie komunikovať so svetom paranormálnych javov, išlo o ducha ženy, ktorý robí v dome zle a praje si, aby sa rodina odsťahovala. 
,,Ide o ženu, ktorá v tomto dome žila a aj tu zomrela, je veľmi nahnevaná, že sa rodina snaží dom prerobiť. Vraj si praje iba jedno, aby všetci opustili priestory. Inak im nedá pokoj," tvrdí muž, ktorý stál v úlohe média.
,,Video jasne zachytáva, ako sa duch ženy snaží naťahovať ruky k nášmu kolegovi, ktorý v tom okamihu cítil silné zimomriavky na celom tele,"vysvetľuje Matej.  

Spadla krabica

Zarážajúci vraj bol ešte jeden jav. Keď štáb nadránom vypol kamery a vyšiel sa nadýchať čerstvého ranného vzduchu, v dome sa ozvala veľká rana. ,,Na schodisku smerom na povalu spadla mohutná krabica, čo by nebolo nič výnimočné, keby sme desať minút predtým tadiaľto neprechádzali a všetky predmety boli vtedy na svojom mieste," dodáva Matej.

Veríte v tajomné sily? Zažili ste už prítomnosť ducha? Svoje skúsenosti nám píšte na mail [email protected]