Koľko si rodina zapýtala bolo tajomstvom. Realitný maklér prezradil cenu len na osobnom stretnutí a vážnemu záujemcovi, ktorého si poriadne preklepol. Rodina sa k danej téme nevyjadrovala s odvolaním sa na povereného predajcu. Vila, ktorá bola na predaj aj s luxusným a drahým nábytkom, však ani po takmer roku nenašla svojho majiteľa. 

Veľké sťahovanie

Zdroj blízky rodine tvrdí, že dom je pre vdovu priveľký a náklady na jej údržbu z roka na rok vyššie. "Eva sa chce odsťahovať z Košíc. Reči o tom, že niekam do zahraničia nie sú pravdivé, chce ostať na Slovensku," prezradil nám zdroj blízky rodine. Dodal, že tlak na matku, aby sa zbavila domu vyvíja najmä Eva Varholíková, ktorá sa nasťahovala do rodičovského domu po prepustení z budapeštianskej basy, kde si odpykávala trest za dopravnú nehodu na maďarskej diaľnici z roku 2012, spôsobenú pod vplyvom alkoholu pri ktorej zomreli štyria ľudia.

Eva Rezešová st. stojí pri svojich deťoch v dobrom i zlom. Dcére chce pomôcť sa osamostatniť.
Eva Rezešová st. stojí pri svojich deťoch v dobrom i zlom. Dcére chce pomôcť sa osamostatniť.
Zdroj: archív redakcie

 

Rozchod kvôli nedostatku súkromia?

"Eva sa nedávno rozišla s frajerom. Je presvedčená, že preto, lebo nemá vlastné bývanie,"prezradil prekvapujúcu správu. Isté je, že dom sa realitke ani po takmer roku nepodarilo predať. "Zatiaľ uvažujú o predaji po vlastnej línii, možno skúsia aj lotériu, ale so zahraničným partnerom, keďže na Slovensku to nie je právne ošetrené. Sám som zvedavý, ako to napokon dopadne,"dodal na záver.

Eva Varholíková sa nedávno rozišla s priateľom.
Eva Varholíková sa nedávno rozišla s priateľom.
Zdroj: Profimedia.

Viac fotografií TU

Nábytok ako príťaž

Odhady hovorili, že za dom si mohla Eva Rezešová zapýtať do 1,7 milióna eur. Realitný maklér Tomáš Kažimír pred časom pre Plus JEDEN DEŇ povedal, že reálna hodnota domu s pozemkom, bez nábytku je na  úrovni 500 - 650-tisíc eur. „Čo sa týka nábytku, doplnkov a ostatného zariadenia, neviem odhadnúť ich cenu. Musí sa však nájsť kupec, ktorý by mal rovnaký vkus ako pôvodní majitelia. Ináč o luxusné a drahé zariadenie vily nemusí prejaviť záujem,vysvetlil vtedy renomovaný maklér.

Vila, ktorú chcela vdova predať, nenašla nového majiteľa.
Vila, ktorú chcela vdova predať, nenašla nového majiteľa.
Zdroj: Richard Gonda

 

Kupujúceho vlastník nezaujíma

Podľa Kažimíra sa u nás domy celebrít nepredávajú ľahšie ako iné nehnuteľnosti. „Napríklad v tomto prípade ide o osoby, ktoré už nie sú verejne aktívne, ale aj keby boli, nemyslím si, že by bol niekto ochotný zaplatiť napríklad o 100-tisíc eur viac len preto, že tam býval niekto známy. Tie časy sú už minulosťou!“

Vyjadrite svoj názor v ankete a komentároch pod článkom

Viac fotografií TU

Anketa
Podarí sa Eve Rezešovej predať vilu prepchatú gýčovým nábytkom?
  • 10%
  • 25%
  • 53%
  • 12%