Pedagogička Darina zverejnila dve fotografie z ich triedy. Vysvetľuje, že sú síce malou dedinskou školou (majú iba štyri triedy), ale v tejto neľahkej dobe si vedia aj tam poradiť.

"Aj keď máme jedného konškoláka v karanténe, sme spolu, lebo technika...super vec...sme malá vidiecka školička, celý čas učiaca online...ak sa chce, tak sa dá...," napísala na sociálnu sieť. A ukázala, ako sú stále všetci prepojení cez internet.

Online vyučovanie otvorilo oči rodičom

Nezabudla spomenúť merania, na základe ktorých niekto vytvára rebríčky "najnajškôl" "...a ešte niečo...merania, zadávania do rebríčkov, výber školy podľa čudesných parametrov!!!!!!)" 

Potom skonštatovala, že práve korona by mohla byť tým hlavným parametrom pri rozhodovaní rodičov, do ktorej školy majú zapísať svoje dieťa. "Koľko učiteľov a ako prejavilo záujem o svojich žiakov, alebo sa tvárili, že home office, to je v pondelok dve úlohy a mamo, tato, poraďte si...!"

Skvelé, tlieskam!

Reakcie diskutujúcich nedali na seba dlho čakať. "Skvelé. Určite vhodné aj do budúcna, keď žiak je doma chorý a zvláda sa učiť, mohol by mať takú možnosť," poznamenala Mirka.

Lucia tiež pridala svoj názor. "Tlieskam, vždy kde je vôľa, tam je cesta! Veru, kvalitu škôl nám ukázala korona.....!"

Mária bola rovnako  nadšená. "To by som uvítala. Je to úžasné voči deťom, ktoré ostali doma."

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete pod článkom!

Anketa
Uvažujete kvôli prístupu pedagóga k online vyučovaniu preložiť dieťa do inej školy?
  • 44%
  • 19%
  • 1%
  • 5%
  • 19%
  • 12%

Mohlo by vás zaujímať: