Svoj podiel na rekorde malo predovšetkým zverejnené video z nehody pri tuneli Bôrik. Šofér vozidla vyletel pravdepodobne po mikrospánku do vzduchu a napriek ťažkému pádu neutrpel žiadne zranenia. Video zaujalo médiá z celého sveta. Stránku priamo na sociálnej seti kontaktovali novinári z Európy, Afriky, Ázie a USA. Video bolo zaradené do servisu najväčších spravodajských agentúr na svete, AP a Reuters, čím sa potenciálne publikom rozšírilo na niekoľko miliárd sledovateľov obsahu médií.

Video odvysielala spravodajská stanica CNN a objavilo sa napríklad aj v médiách vo Veľkej Británii, v Írsku, v Číne, v Japonsku, v Rusku, v Kanade, v Austrálii a na Novom Zélande.

Vodič vo štvrtok (20.12) ráno o piatej v smere od Liptovského Mikuláša havaroval pred tunelom Bôrik pred Popradom. Auto doslova letelo vzduchom a zastalo až v tuneli.  Ako zázrakom sa Slavovi (44) nič nestalo a dokonca si sám zavolal pomoc. "To bol masaker, chvalabohu, že ten chlap prežil," divili sa ľudia po tom, ako videli roztrieskané nové auto.

Slavovi bola poskytnutá základná zdravotná pomoc, ale našťastie bol v poriadku. Celková škoda sa pri havárii vyšplhala na 40-tisíc eur! Väčšina ide na vrub zničeného auta. "Bola mu uložená pokuta 200 eur," povedal nám hovorca polície v Prešovskom kraji Daniel Džobanik.

Obsah stránky sa dostalo k viac ako 4 100 000 užívateľov sociálnej siete. Súčet komentárov, reakcií a zdieľaní priamo na stránke alebo na stránkach a profiloch, ktoré obsah zdieľali, prekonal číselnú hranicu 1 500 000. Keďže na Slovensku existuje približne 2 500 000 registrovaných účtov na Facebooku, je zrejmé, že k obsahu stránky sa dostalo veľké množstvo zahraničných návštevníkov.