Okrem Evy Džodlovej sú na záberoch aj staršia dcéra jej švagrinej Varholíkovej Saša  a mladý pár s bábätkom, označený ako Martin a Zuzka Suzy. Ani na jednej z fotografii však nie je syn Richard ani manžel Ďuso Rezeš. Nevedno, či sa obaja páni zámerne vyhýbali tomu, aby boli na fotografii, alebo len Eva nechcela vystaviť očiam verejnosti svoje dve lásky a foto s nimi má len v rodinnom archíve.

Nie Tatry, ale Kojšovka

Bývalá misska nevyzerá zle, vie, čo jej svedčí a čím zaujme. Vyzerala na svahu ako z módneho žurnálu. V zasneženej krajine bola neprehliadnuteľná. Ak niekto čakal, že Rezeška bude mať na nohách lyže alebo snoubord, prípadne bude ťahať za sebou sane, mýlil sa. Vyzeralo to tak, že si v rámci korzovania odbehla z Košíc na Kojšovku nadýchať sa čerstvého vzduchu.

Odborníčka chváli

Oslovili sme majiteľku módneho butiku, návrhárku a stylistku Svetlanu El Halawany, aby zhodnotila Džodlovej outfit. "Celkom príjemný trojboj colorblockingu. Eva má štíhle nohy, čiže si bundu tohto kratšieho typu s pleteným patentom môže dovoliť. Odtieň malinovej je celkovo príjemným oživením outfitu. Bumbag/crossbody kabela zasa ladí s moonboot čižmami. Na svah ako stvorené. Mimoriadne ma na bunde zaujal trumpet sleeve/rozšírený rukáv," nešetrila chválou odborníčka na módu.

Viac foto nájdete TU ►►►

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete ►►►

Anketa
Páči sa vám hodnotený outfit Džodlovej?

Prečítajte si tiež: