Bronz zo seniorských majstrovstiev sveta, strieborná medaila z Európy, zlato z Akademických Majstrovstiev Európy, 13-násobná Majsterka Slovenska. Odkedy Lucia Fecková z Prešova vymenila korčule za kickbox, žne jeden úspech za druhým. V novembri ide opäť na majstrovstvá sveta a dúfa, že donesie zlato. Nedávno získala ocenenie pre top desiatku športovcov Prešovského samosprávneho kraja.

Okrem toho finišuje v štúdiu anglického a nemeckého jazyka na vysokej škole. Pracuje ako lektorka, venuje sa tlmočeniu a prekladom, trénuje svojich klientov. Je v slovenskej reprezentácii kickboxu vo váhovej kategórii do 55 kíl. Pracuje pre Slovenský zväz kickboxu a aj vo svetovej organizácii tohto športu ako jediná z našej krajiny za športovcov. Organizuje súťaže a pripravuje sa na potenciálnu funkcionársku dráhu. “Takže voľného času mám málo,” smeje sa krásna Lucia.

Krásna kickboxerka Lucia Fecková z Prešova je úspešnou športovkyňou, venuje sa príležitostnému modelingu, dokončuje štúdium anglického a nemeckého jazyka na vysokej škole a pripravuje sa na dráhu funkcionárky v svetovej organizácii kickboxu.
Zdroj: archív Lucia Fecková
Viac foto krásnej kickboxerky Lucie. Pozrite na to telo bohyne v plavkách >>>

Článok pokračuje na ďalšej strane >>>