Na snímke herec Michal Hudák počas párty po skončení slávnostného vyhlasovania ankety Osobnosť televíznej obrazovky 2018 v budove Slovenského národného divadla.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Michal Hudák, ktorý sa širokej verejnosti prvý raz predstavil v súťažnej televíznej relácii Správny kľúč a neskôr moderoval relácie Dievča za milión a reality šou VyVolení, je rodený Prešovčan. Tam navštevoval aj základnú školu a získaval prvých kamarátov.

Jedným z nich bol aj Alexander, ktorého jeho blízki familiárne volajú Saša. Z oboch z nich sa stali úspešní muži. Pozrite sa, akí boli zlatučkí! 

Naša najobľúbenejšia speváčka Marika Gombitová je rodáčka z Turian nad Ondavou (okres Stropkov). Jej otec Michal v tamojšom kostole hrával na organe a nádherne spieval. Často mu robila spoločnosť aj malá Marika, ktorá svoj výnimočný talent zdedila po ňom. Dodnes uchováva niekoľko fotiek, na ktorých sprevádza ako malé nádherné dievčatko svojho milovaného ocka. A jedna z týcho fotografií má dokonca čestné miesto nad klavírom v jej dome. A na nej vyzerá ako malý anjelik!

FOTO malej Mariky tu

V GALÉRII SI MÔŽETE POZRIEŤ AJ FOTO Z MLADOSTI MARIKY GOMBITOVEJ. VYZERALA OKÚZĽUJÚCO!

 

Zaujíma vás, čo dnes robí Saša z fotky s Mišom Hudákom? A čo o obľúbenom hercovi prezradil Sašov otec? Toto vás určite prekvapí! Čítajte na ďalšej strane.