Zo všetkých superstáristov je najúspešnejšia, jednoznačne koncertuje najviac. V týchto dňoch jej vychádza už piaty sólový album. A aj napriek tomuto všetkému žije pokojným rodinným životom. Katka býva s manželom a dvomi deťmi  Adamom (7) a Aničkou (2) v romantickom vidieckom domčeku neďaleko Prešova. Na luxus si nepotrpí, žije v obklopení prírodou. Mnoho vecí v ich bývaní vytvoril Michal vlastnými rukami. Na jednom dvore má víkendový dom jej sestra Veronika, ktorá je vydatá za speváka skupiny Komajota Martina Husovského.

Pokojné chvíle doma podľa Katky:
Pokojné chvíle doma podľa Katky: "Kukovské ráno. Adamko si číta kuchársku knihu a presviedča nás, aby sme z nej upiekli každý jeden koláč. Aňa žobre ovsenú kašu. Adam práve zavolal môjho muža, aby si s ním pozrel kapitolu s názvom - Chuť sladkých spomienok. Nedeľa jak zo Strážnej veže."
Zdroj: FB KK

Keby ste si mysleli, že má idylický život, superstáristka vás hneď vyvedie z omylu. Vraví, že s manželom, ktorý je zároveň aj jej manažérom, sa vedia aj poriadne pohádať. “Hádka je u nás vždy iba pre hovadiny. Tak ako to majú väčšinou všetci. Napríklad, keď začnem analyzovať tón jeho hlasu a namýšľam si, že to určite myslel ako nejaký podpich. A on je v tom, chudák, úplne nevinne,” smeje sa Katka. A humorista Michal si ju potom doberá na sociálnych sieťach: “Požil som alkoholický nápoj a preto musela šoférovať moja milovaná. Išlo jej to veľmi dobre, moju pretekársku dušu potešila trhaním asfaltu (a spojky) na Levočskej. Zneistel som len raz, keď sa ma pred blížiacim sa semafórom opýtala, či je naša tá červená alebo biela.” No vždy u nich vyhráva láska a jedným dychom dodáva, že podstatné u nich je, že sa vedia navzájom ospravedlniť.

Na ďalších stranách sa dozviete aj to, prečo na záhrade nič nepestuje, ako má nastavené priority, ako vychádza so susedmi, kedy mali s manželom romantické rande, ako je vyznáva lásku a aj to, akým spôsobom sa doberajú. 

Čo je povedal syn, keď sa mu ospravedlnila?