Škandálmi poznačený novomanželský pár iba nedávno šokoval, keď ponúkol živé vysielanie svojho sexu za dva miliónyeur! A možno práve to vyvolalo búrlivé reakcie ľudí z Kežmarku.

Jakubec so svojou staršou manželkou mal vystúpiť na vianočných trhoch v Kežmarku budúci týždeň. Mesto dokonca zverejnilo program aj s presným termínom. "Radšej nejakého dídžeja, ako toho Zvrhlíka a tú Dôchodkyňu," zúril na sociálnej sieti Zoli. "Tú sexšou za dva milióny chcú asi vysielať z Kežmarku,"reagovali ďalší, ktorí narážali na posledný z výstrelkov bulvárnej dvojice.

Proti vystúpeniu umelcov dokonca ľudia vyzývali na petíciu. "Niekto z mesta má na nich asi chuť, keď ich k nám volajú,"podkúrila reakciou Janka. "Vianočné trhy s rodinou určite nenavštívim. Radšej pôjdem do Popradu, Bratislavy či Viedne, ako robiť Jakubcovi krovie. Nechcem si pokaziť Vianoce," krútila hlavou Magdaléna.

O reakciu sme požiadali aj Martina Jakubca. Ten si podľa vlastných slov momentálne užíva prostredie v americkom Miami. "Za všetkým sú zrejme iba hejteri zo sociálnych sietí. Nemyslím si, že by to mal byť dôvod na zrušenie akcie. Ako profesionál, budem stopercentne trvať na účasti," povedal nám v prvej reakcii.

Čítajte nás naďalej, viac informácií o spore prinesieme už onedlho.

Prečítajte si tiež: