Vyštudovaná ekonómka zo Starej Ľubovne miluje fotografovanie. Ako sa ukázalo, je aj obrovský talent. V prestížnej celosvetovej súťaži, kde bolo prihlásených cez 21-tisíc fotografov zo 170 krajín totiž vyhrala jednu z kategórií.

Súťaž má pritom obrovskú prestíž a tradíciu. „Ľudia mi odvtedy začali vyvolávať, písať. Prišli aj nové ponuky so začatými projektmi na dlhodobú spoluprácu,“ zverila sa nám nádejná fotografka.

Kedysi nosil batožinu, dnes všetkým šéfuje: Ondrej (31) nám prezradil recept na úspech!

Snímka, s ktorou Anna prerazila do sveta, vznikla na svadbe. Pôvodne sa zameriavala hlavne na nevestu a ženícha. V pravom momente ju však zaujal družba – brat nevesty. „V tej zime si vychutnával cigaretku. Keď som ho zazrela a celú tú kompozíciu, ten stúpajúci dym, tak som bola unesená. Začala som ho fotografovať,“ opísala vznik víťaznej snímky. Ako s úsmevom priznala, v tom momente musela nevesta so ženíchom počkať.

Prírodná KATASTROFA alebo raj na zemi? Stavba luxusného hotela v Tatrách vyvoláva rozporuplné reakcie!

Anna bola prvou Slovenkou, ktorej sa podobný úspech podaril. Aj preto ju začali volať do televízií a spoznávať mnohí ľudia. Súčasťou jej úspechu sú teraz aj mnohé výstavy. Našla už Anna pre svoju slávnu fotografiu čestné miesto? „Pre seba som si ju ešte nestihla vytlačiť a ostatné sa nachádzajú na výstavách po celom svete. Ale jednu mi možno pošlú,“ povedala s humorom.