Popradčan Milan Reichel sa v minulosti stretával s členmi slovenského podsvetia. Dobré vzťahy mal s dnes už nebohými Róbertom Holubom či Karolom Kollárikom, alebo Dušanom Borženským pri ktorom stal aj v posledných chvíľach jeho života, keď bol na smrteľnej posteli. Obdivoval ho aj mafiánsky bos Mikuláš Černák, ktorý chodieval do Reichelovho hotela Gerlach v Poprade. Neskôr voči nemu bývalý kulturista a európsky majster v pretláčaní rukou svedčil ako jeden z korunných svedkov v jeho procese. Vyjadroval sa najmä k dvom mafiánskym vraždám.
V deväťdesiatych rokoch, počas besnenia mafiánskych skupín, pôsobil oficiálne v hotelierstve. Najprv vlastnil hotel Európa, neskôr aj Gerlach, oba v Poprade. Za ekonomické trestné činy bol obvinený a zdôrazňuje, že aj odsúdený.
Foto Reichela zo súčasnosti TU
Reichel začínal ako vyhadzovač v tatranských podnikoch, napríklad v bývalom Stella bare v Starom Smokovci. V tých časoch patril k najkrajším chlapom v okolí. Pozrite sa v GALÉRII, aký bol vtedy vyšportovaný fešák!
V roku 1997 ušiel do zahraničia pred zatykačom, v roku 2002 ho zadržali a tri roky strávil vo väzbe. Následne začal podnikať.
Článok pokračuje na ďalšej strane >>>