Havária s mimoriadne tragickými následkami sa stala pred osemnástou hodinu,  pri obci Zábiedovo (okres Tvrdošín). Čelne sa tam zrazili dve osobné autá.

Na mieste zasahovali záchranné zložky aj vrtuľník. Ten nakoniec odletel z nehody prázdny. 

V jednom aute mali sedieť dvaja ľudia a v druhom štyria. Polícia potvrdila, že štyri osoby zrážku neprežili a boli na mieste mŕtve. 

Podľa polície išlo o mladých ľudí. Všetky obete - medzi nimi dve dievčatá - sú z jedného auta, pod smrteľnú tragédiu sa podpísalo i to, že zrejme neboli pripútaní. 

Podľa najnovších informácií malo nehodu spôsobiť práve auto s mladými ľuďmi, ktoré sa cez dedinu rútilo údajne vysokou rýchlosťou. Portál myorava.sme.sk uvádza, že auto šoféroval 18-ročný mladík a viezol 17-ročného chlapca a 16- a 15-ročné dievčatá.

Tragédia navždy poznačí oravskú dedinku Zabiedová. Všetky obete totiž pochádzali z jednej obce. Začiatok školského roka sa tak už Mária, Laura, Filip ani Miroslav nedožili.  Smrť spolu našli v jednom aute dokonca aj bratranec so sesternicou. Všetci milovali rýchlosť a zvuk motora. Chlapci sa dokonca venovali motocrossu. 

Milovali motorky, no smrť si ich našla v aute. Za posledný mesiac mesiac ide na Orave už o druhú takúto tragédiu kde prišli paradoxne v aute o život mladí milovníci motoriek. 

Ďalšia HROZIVÁ NEHODA známeho dídžeja EKG: Auto opäť zostalo na šrot >>