Ak tipujete, že ide o speváčku Martinu Schindlerovú, máte pravdu! V týchto dňoch je však pre ňu najdôležitejším miestom v byte kuchyňa. V nej deťom, a už aj spolu s nimi, varí dobroty niekoľkokrát za deň. 

„Teraz, keď sme s deťmi doma, je každý program vítaný,“ smeje sa Martina Schindlerová pri otázke, čomu sa venuje v čase karantény. „Zapájam deti aj do varenia a napríklad palacinky sú už našou každodennou rutinou. Ale často aj pečieme, najradšej niečo s makom,“ dodáva.

Martina si s ratolesťami rada posedí aj na terase. Nevyhýba sa dokonca ani detským hrám. „Konečne máme čas hrať sa so všetkými hračkami, čo majú,“ vysvetľuje Schindlerová.

Hrám s deťmi sa Martina nevyhýba.
Zdroj: archív MS

K dennému pogramu samozrejme patrí aj pozeranie a čítanie rozprávok a kreslenie. A ešte niečo špeciálne! To, že sú všetci doma, si najviac užíva ich mačka. Je nadšená, lebo vždy sa má ku komu pritúliť a stále je okolo nej rušno a veselo. Užíva si toľko hladkania ako nikdy. A tešia sa z toho obe strany. Je známe, že mačky prinášajú majiteľom veľa príjemných pocitov. Za pohladenie vás pradením pohladia na duši.

„Doma nám je takto dobre,“ hovorí mama Martina, „Ale v byte sa deti neunavia, takže doma oddychujeme a vyblázniť sa chodíme von. Najlepšie sa vybehajú v lese, kam teraz chodíme skoro každý deň,“ opísala s úsmevom rodinný karanténny program.

Anketa
Máte doma zvieratko?

Mohlo by vás zaujímať: