Moderátor a herec Ondřej Brzobohatý sa do povedomia ľudí dostal vďaka moderovaniu prvého ročníka českej SuperStar. Dovtedy ho ľudia poznali iba ako syna slovenskej herečky Hany Gregorovej.

Ženatý bol už dvakrát a naposledy so ženou, ktorú mu závidel nejeden chlap! Išlo o bývalú českú Miss a zároveň Miss World 2006, krásavicu Tatianu Kuchařovú. Atraktívna blondínka ulovila Ondra veľmi krátko po rozvode jeho prvého manželstva. A iba tri roky nato mali honosnú svadbu! 

Napriek tomu, že spolu pôsobili veľmi šťastne a jeden bez druhého sa nepohli ani na krok, osud im poriadne zamiešal karty. Prominentnej dvojici to nevyšlo.

FOTKY nového objavu Brzobohatého nájdete v GALÉRII>>>

Ani po druhom rozvode však nezostal dlho sám. Iba chvíľu po tom, čo verejnosti oznámili, že Brzobohatému opäť manželstvo nevyšlo, sa prevalila šokujúca správa. Novinári ho načapali s novou mladou fešandou, ktorá je považovaná za jeho novú lásku. Že by sa onedlho ženil tretíkrát?

Jeho bývalá, misska Tatiana, ho označila za záletníka. Ani ona však nezostala dlho sama - a nie div, keďže ju za ideál krásy považuje takmer celé mužské pokolenie. S novým mužom vyrazila na dovolenku, no opakovane tvrdila, že je to iba kamarát. 

Prečítajte si tiež: