Hotel Hills, ktorý sa nachádza uprostred čarokrásnej tatranskej prírody, je pravým miestom na dokonalý relax! Stará Lesná je známe a vyhľadávané turistické miesto, odkiaľ sa môžete vybrať za krásami našich veľhôr. Výnimočný hotel je vhodný pre biznismenov, ale aj pre rodiny s deťmi. Každý si tu nájde to svoje: izby sú v rôznych kategóriách, v ponuke je interiérové a exteriérové wellness, vynikajúca kuchyňa je založená na lokálnych produktoch, takže podporíte miestnych agropodnikateľov.

Pozrite sa TU, ako krásne vyzerá nový hotel Hills!

Pri ubytovaní si napríklad môžete vyberať zo 69 izieb, ktoré sú v kategóriách Standard (ideálne pre dve osoby), Lux (pre rodiny s deťmi), Honeymoon (vďaka luxusu a romantike vhodné pre páry), ale hotel ponúka aj dvojpodlažné mezonetové apartmány pre 2 až 4 osoby alebo Hills apartmány (pre rodiny s deťmi alebo partiu priateľov).

Presklený bazén, v ktorom si môžete posedieť s nápojom z vodného baru, ktorý je jeho súčasťou.
Zdroj: Hotel Hills

Výborný je i tunajší prírodný wellness raj - Nature Wellness centrum. Zrelaxujte v saune - či to už bude fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová alebo soľná. Vychutnáte si zážitkové sprchy, ľadopád či relaxačnú vonnú miestnosť s vonkajšou terasou. Unikátne je exteriérové horské jazierko s vírivkou či relaxačný bazén s atrakciami. A to všetko s výhľadom na majestátne tatranské končiare!

Viac informácií o hoteli a jeho službách nájdete na webovej stránke  www.hotelhills.sk.

Takže neváhajte a hrajte o pobyt v tomto novom výnimočnom tatranskom hoteli Hills! Traja z vás získajú wellness pobyt pre 2 osoby na 2 noci v hodnote 420 eur.

Ako vyhrať wellness pobyt v hoteli Hills čítajte na ďalšej strane!