Postava BANÁN

Plavky pre postavu Banán.
Zdroj: archív

Podprsenka s push – up štýlom DARIA FLORAL prsia nadvihne a vyplní. Netradičné zapínanie do kríža urobí pekný chrbát. Mohol by to byť dobrý výber napríklad pre typ postavy banán. Je to rovná postava, ramená, boky a pás sú v jednej šírke. Tým, že spodný diel plaviek CAMPORA Hipster má pásik s kvetinovou potlačou, definuje pás. Typ podprsenky CAMPORA je vhodný pre dámy s väčším poprsím. Má viac látky a kostice.

Postava HRUŠKA

Plavky pre postavu Hruška.
Zdroj: archív

Siahnite po klasických bikinách – napríklad ALBORI. Dnes už neplatí, že vrchný a spodný diel musia byť rovnaké, môžete skombinovať dva druhy.
Postava hruška má širšie boky ako ramená. Na dosiahnutie proporčnosti potrebuje ramená rozšíriť a boky zužovať. Ak posuniete trojuholníky podprsenky viac od seba, získate potrebný horný objem. Aj kombinácia jednofarebného spodného dielu s vrchným s prúžkami v horizontálnej línii je ideálna voľba.

Postava JAHODA

Plavky pre postavu Jahoda.
Zdroj: archív

Má ramená širšie ako boky. Vo vrchnej časti teda potrebuje skôr zužovať a v spodnej rozširovať, aby sa dosiahla proporčnosť. Horizontálne prúžky pridávajú potrebný objem v spodnej časti postavy. Ak pritiahneme trojuholníky na podprsenke bližšie k sebe, vrchný objem opticky zúžime.

Postava PRESÝPACÍCH HODÍN

Plavky pre postavu Presýpacie hodiny.
Zdroj: archív

Je ideálna, pretože je proporčná. Ramená a boky sú v rovnakej horizontálnej línii s výrazným pásom. Typ dvojdielnych plaviek SARAWAK by mohla byť dobrá voľba. Postave pristane vyšší pás, ktorý len podčiarkne opasok na plavkách. Zaujímavá je neutrálna farba, pri ktorej vynikne opálená pokožka.

Postava JABLKO

Plavky pre postavu Jablko.
Zdroj: archív

Pristanú jej celé plavky CAMPORA. Táto postava potrebuje nezvýrazňovať okolie pásu a brucha, práve v týchto partiách má tendenciu priberať. Látka nariasená uprostred umožňuje, aby pás a brucho neboli zbytočne obopnuté. Dômyselné kombinovanie kvetinovej potlače s jednofarebnou modrou vytvára panel, ktorý postavu opticky zoštíhľuje, kvetinový vzor to celé umocňuje a rafinovane maskuje prípadne čosi vyčnievajúce. Nádherná škoricová farba zlatistým odleskom dodá opálenej pokožke zaujímavý nádych.

PLUS JEDEN TIP

Väčší kvetinový vzor na plavkách je ideálny pre vyššie dámy. Nebojte sa ani žiarivých farieb, tie k letu patria.

Anketa
Aké plavky nosíte?

Mohlo by vás zaujímať: