To si uvedomila aj súkromná učiteľka angličtiny Vladimíra Mindošová a na sociálnej sieti nezištne ponúkla svoju pomoc rodičom v Stupave, kde býva . „Chcela by som pomôcť hlavne rodinám, kde anglicky nevedia a nedokážu dostatočne poradiť svojim deťom pri učení,“ napísala.

.
.
Zdroj: red

Neponúka hodiny doučovania ani konverzáciu zadarmo, ale niečo iné. Presne cielenú pomoc na súčasnú situáciu: Žiak si nevie pri domácom učení poradiť s gramatikou či výslovnosťou nových slovíčok? Napíšte správu a učiteľka Vladimíra poradí, prípadne sa môžete porozprávať aj cez Skype.

„Túto pomoc pre verejnosť ponúkam od 10. do 13. hodiny, ostatné hodiny mám vyčlenené pre vlastných žiakov,“ vysvetlila nám s tým, že má doma učebnice všetkých ročníkov, a tak si vie rýchlo pozrieť, na čo konkrétne sa pýtate. „Je dôležité, aby sa žiaci pri učení jazyka nezasekli a vedeli napredovať ďalej. Som veľmi rada, že podobné návrhy prichádzajú aj od ďalších učiteľov. Dúfam, že sa nám takto podarí aspoň trochu pomôcť v tejto krízovej situácii,“povedala pre Plus JEDEN DEŇ

Viete a chcete pomôcť?

#plusjednapomoc
Ponúkate pomoc ostatným? 
Máte tipy, ako sa chrániť?
Viete, ako zvládnuť karanténu?
Píšte na [email protected]

Mohlo by vás zaujímať: