Náhradný program bol okamžite poruke. Namiesto na Lomničák sa vybrali do Liptovského Mikuláša, kde plánovali zalietať si vo veternom aerodynamickom tuneli v Hurricane Factory, ktorý je súčasťou Tatralandie, obľúbeného letoviska s akvaparkom. Okrúhla sklenená letová komora tejto unikátnej atrakcie má priemer 4,3 a výšku 14 metrov.

Prílet ako králi

Milionárska rodinka sa dopravila na Liptov naozaj štýlovo - vrtuľníkom  Airbus Helicopters H145 Mercedes-Benz style. Ide o luxusnú VIP verziu inšpirovanú rovnakou značkou auta, s interiérom z kože a dreva. Nechýbala ani drevená podlaha s kobercom a osvetlenie interiéru.

Chceli ich vyzliecť

Priamo z lúky plnej púpav vedľa Domu na streche, na ktorej vrtuľník pristál, previezol celebritných hostí generálny riaditeľ Hurricane Factory Daniel Rataj. Ten netajil radosť zo slávnych hostí, hoci priznal, že nie sú jediní, ktorí ich navštívili. Skôr však než auto stihlo vyraziť, skupina turistov a účastníci školského výletu, ktorí prechádzali okolo, zaregistrovali, kto vystupuje z vrtuľníka a začali na štvoricu pokrikovať. Tí odvážnejši pribehli a odfotografovali sa s Robertom a Carmen, ich dcéram sa veľmi nechcelo. Fanúšikovia sa obdivne vyjadrili o ligotavých tričkách manželov. "Hneď by som ich z nich vyzliekla, sú úžasné," povedala jedna zo študentiek, ktorá bez dychu hľadela na svoje idoly. "Všetky časti ich reality šou som videla," tvrdila nám tmavovlasá slečna.

Doteraz nezverejnené fotografie nájdete TU v galérii ►►►

(Ne)má strach?!

Personál Hurricane Factory privítal Geissovcov drinkom. Následne Carmen (57), Shania (17) a Davina (18) sa išli prezliecť a absolvovali inštruktáž, aké pravidlá musia v tuneli dodržiavať. Vtipný bol pohľad na bosú Carmen, ktorá nemala vlastnú športovú obuv a dievčatá rovnako. Personál im požičal niečo z vlastných zásob. Robert (58) zatiaľ bol  pri bare alebo pri tuneli. Na otázku, prečo sa aj on nepripravuje, či má strach, zavrtel hlavou, že v žiadnom prípade. Spomenuli sme, že máme informáciu, že jazdu lanovkou na Lomnický štít zrušil preto, že ho desia výšky: "Nie, nie je to tak. Mám istý technický problém," povedal so smiechom. Opýtali sme sa, či ho môže špecifikovať. "... bolí ma krčná chrbtica," povedal po krátkej odmlke. 

Carmen to nevyšlo

Následne Robert už odušu nakrúcal manželku a dcéry pri lietaní. Davine to išlo výborne, Shanii a Carmen trochu horšie, ale držali sa, najmä mama slečien. Robert sa za sklom poriadne zabával, keď jeho manželke nevyšla nejaká figúra podľa jej predstáv. Po absovovaní letu sme oslovili boháčku, či je v poriadku a nebolia ju ruky alebo nohy. "Je to OK, užila som si to, ale veľmi ma bolí chrbtica," zatvárila sa skleslo vždy optimisticky naladená Carmen, ktorá už po prílete pôsobila unaveným dojmom. Napriek tomu si neodpustila  topánky na poriadne vysokých podpätkoch, ktoré stáli celý majland.

Čítajte TU čo povedal o Geissovcoch minister Sulík ►►►