Veľká galéria najkrajšej Rómky TU!!!

Michaela nechce víťazstvu stále uveriť. O to viac, že nikdy nemala ambície ísť na súťaže krásy, no vlani prišiel zlom, ktorý jej možno zmení celý život.

„Nahovárala ma teta Mariša z Detvy, aby som išla na miss, lebo, že som sympatická, ale aj kultúrne nadaná, lenže mne sa do toho vôbec nechcelo ísť a veľmi som sa bála. Bola som z jej návrhu prekvapená, ale potom som si povedala, že nové skúsenosti sú dobré do života. Keďže chodím stále vystupovať so spevom a tancami, to rozhodlo, že tréma a strach zo mňa opadli,“prezradila Michaela, ako sa dostala na súťaž Miss Roma 2019.

Na súťaž sa pripravovala intenzívne mesiac a najviac ju prekvapila samotná súťaž. „Musela som zvládnuť s ďalšími súťažiacimi tri disciplíny. Najskôr som tancovala v kroji rómsky tanec, potom som prezentovala slobodný štýl oblečenia a posledná disciplína bola promenáda vo večerných šatách a ja som si zvolila ružovú farbu,“ hovorí Michaela.

Michaela Cibuľová z Poltára je novou Miss Roma.
Michaela Cibuľová z Poltára je novou Miss Roma.
Zdroj: Archív MC

Keď porota povedala jednoznačný verdikt, takmer sa rozplakala. „Tlačili sa mi do očí slzy a neverila som tomu. Vlastne ja tomu neverím ešte stále. Tým, že som vyhrala, postúpila som na Miss Roma Československo, ktorá bude už koncom mája v Čechách. Na to sa už ideme intenzívne pripravovať a posledný týždeň budeme v Čechách,“ doplnila.